Zobacz modne inspiracje
Fot. STOCK ADOBE
DESIGN

Oto najmodniejsze aranżacje wnętrz kuchni w tym sezonie!

Zobacz jesienne inspiracje

Marta Baran 21 października 2019 18:30
Zobacz modne inspiracje
Fot. STOCK ADOBE

Planujesz stworzyć swoją wymarzona kuchnię? Bez względu na to, czy chcesz ją delikatne odświeżyć, czy projektujesz od zera, warto zapoznać się z najnowszymi trendami, które królują w tym sezonie. Tej jesieni zgrabnie będziemy łączyć funkcjonalność z nowoczesną technologią. Kuchnia stanowi zazwyczaj serce domu, więc warto urządzić ją tak, aby przede wszystkim była zgodna z twoimi indywidualnymi preferencjami. Koniecznie zobaczcie modne wykończenia, meble oraz kolory!

Prywatna spiżarnia

Pomieszczenie, które kiedyś było królestwem naszych babć, staje się jednym z najgorętszych trendów w tym sezonie. Jest wręcz niezbędne w nowoczesnej kuchni, można tam przechowywać produkty, które potrzebują odpowiedniej temperatury. Dodatkowo jeśli nie lubisz chaosu i preferujesz porządek spiżarnia to idealne rozwiązanie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marie Kondo (@mariekondo)

Wyspa kuchenna

Wyspa dla wielu jest synonimem luksusowej kuchni. Dzięki swojej konstrukcji jest dodatkowym miejscem do przechowywania, a w komplecie ze stołkami barowymi może zapewnić swobodną jadalnię. Jeśli kuchnia nie jest zbyt duża, świetną alternatywą jest półwysep przymocowany do ściany zapewniający takie same korzyści i oryginalny efekt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchens of Instagram (@kitchens_of_insta)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchens of Instagram (@kitchens_of_insta)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Style at Home (@styleathome)

Leśny klimat

Zielony to kolor, który zawładnie naszymi wnętrzami! Nadaje całkowicie nowoczesny wygląd i dodaje luksusowego stylu. Decydując się na zielone meble warto połączyć ten kolor z bielą, brązem oraz efektownym niewychodzącym z mody od lat marmurem! Dodatkowo ciepłe oświetlenie sprawi, że przestrzeń będzie się wydawać bardziej zrównoważona i przytulna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tom Howley Kitchens (@tomhowleykitchens)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchens of Instagram (@kitchens_of_insta)

Wyrafinowana czerń

Trendy kolorystyczne w tym sezonie obejmują ciemniejszą paletę barw z większym naciskiem na czerń, która idealnie kontrastuje z brązem, szarością i biszkoptowym beżem. To świetne rozwiązanie dla miłośników minimalizmu i eleganckich, nowoczesnych wnętrz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchens of Instagram (@kitchens_of_insta)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez West Of Main (@westofmain)

Inteligentna kuchnia staje się koniecznością

W kuchni stawiamy przede wszystkim na wygodę. Technologia kuchenna staje się coraz bardziej nieograniczona, decydując się na tak nowoczesne rozwiązanie można cieszyć się inteligentnymi urządzeniami – w tym wbudowanymi głośnikami, automatycznym oświetleniem, które wkrótce będą niezbędne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M O N I C A W A N G (@monicawangphoto)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nina Holst (@stylizimoblog)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.