2 / 7
Copyright @Instagram

Think Love Juices

ul. Francuska 14 (Praga-Południe - Saska Kępa)

 

To iście gwiazdorskie miejsce! Założyła je modelka Anna Jagodzińska, która od lat propaguje zdrowy styl życia:

Zdecydowałam się na otwarcie Think Love Juices, bo chciałam, aby na mapie Warszawy pojawiło się miejsce ze wszystkim cudami, jakie natura ma nam do zaoferowania. Dzielenie się doświadczeniem jest dla mnie bardzo ważne.


W pobliżu ulicy Francuskiej swoje domy ma wielu aktorów, muzyków i postaci ze świata show-biznesu. W Think Love możemy spotkać m.in. Kasię Zielińską czy siostry Przybysz.

Klimatyczne bistro w samym sercu Saskiej Kępy, serwuje zdrowe lunche, przekąski, desery i oczywiście koktajle. Wszystkie dania sporządzone są z ekologicznych składników. Ich specjalnością są świeżo wyciskane, warzywno-owocowe soki, prawdziwe witaminowe bomby i eliksiry zdrowia.
 

Wejdź na: thinklove.pl

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.