1 / 7
Copyright @Instagram

Vegelabb

ul. Mińska 25 lok. U2 (Soho Factory) (Praga-Północ)
 

To ulubiona restauracja aktorek Pauliny Holtz i jej mamy Joanny Żółkowskiej. Obie panie od wielu lat promują zdrowe odżywianie i kochają kuchnię wegańską, co możemy zobaczyć na Instagramie Pauliny.

Vegelabb za swoją specjalność uznaje buddha bowls (miski wypełnione równo rozłożonymi warzywami w rozmaitych kompozycjach z dodatkiem kaszy, ryżu i przypraw) oraz zdrowe koktajle i soki. Koniecznie musicie spróbować również wegańskiego masła. Z czego jest wykonane? Tego nie możemy zdradzić, musicie przekonać się sami!

Odwiedź: facebook.com/vegelabb

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.