Zobacz jak wygląda jej trening
Fot. INSTAGRAM @trainwithjoan
O TYM SIĘ MÓWI

70–letnia kobieta schudła dzięki intensywnym ćwiczeniom, efekt jest zaskakujący!

Zobacz, jak wygląda Joan McDonald

Redakcja VIVA! 19 września 2019 15:30
Zobacz jak wygląda jej trening
Fot. INSTAGRAM @trainwithjoan

Idealną formę można osiągnąć w każdym wieku, a dowodem na to jest Joan McDonald, która mając siedemdziesiąt lat postanowiła ostro pracować nad swoją sylwetką. Dietą oraz ćwiczeniami regularnie dzieli się na Instagramie. Joan jest dowodem na to, że upragniona waga jest możliwa w każdym wieku. Jak wygląda styl życia kobiety? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Sekret idealnej sylwetki – ćwiczenia

Joan stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. W swoich social mediach pokazuje, jak zdrowo żyć, a przy okazji mieć świetną sylwetkę! Dzięki regularnym ćwiczeniom McDonald zrzuciła prawie 30 kilogramów, dokładnie w 10 miesięcy. Siedemdziesięciolatka waży teraz 67 kilogramów, czego mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Jaki jest jej sekret? Jak się okazuje ogromną motywacją dla kobiety był trening w towarzystwie młodszych ludzi, których podziwia za kondycję i dążenie do osiągnięcia pożądanej wagi. Jak przyznała: ,,Chciałam zmienić swoje życie. Metamorfoza nie zajęła mi tygodnia, ani dwóch. Pierwsze efekty były widoczne dopiero po jakimś czasie, udało mi się sporo schudnąć”. Na swoim Instagramie Joan dodaje zdjęcia oraz filmiki, na których pokazuje, jak wykonać poszczególne ćwiczenia stawiając nacisk na rozciąganie i wzmacnianie mięśni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joan MacDonald (@trainwithjoan)

Dieta Joan McDonald – jak schudła?

Jednak ćwiczenia to nie wszystko. Aby sylwetka wyglądała świetnie, warto zastosować również dietę. W przypadku McDonald składa się ona głównie z warzyw i owoców. Kobieta stara się jeść wartościowe posiłki, które są przede wszystkim bogate w białko. Siedemdziesięciolatka jest przykładem, że o swoje ciało można zawalczyć w każdym wieku. Mimo, że cały proces trwa długo, to na takie efekty chyba warto czekać!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joan MacDonald (@trainwithjoan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joan MacDonald (@trainwithjoan)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.