Anna Lewandowska
Fot. instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Oto przepis na dietetyczne pączki od Anny Lewandowskiej. Internauci nie są nim zachwyceni. Dlaczego?

Marcin Marczak 23 lutego 2017 10:09
Anna Lewandowska
Fot. instagram

Anna Lewandowska nawet w tłusty czwartek walczy z kaloriami. Słynna trenerka i żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej opublikowała przepis na pączki. To kwintesencja dietetycznej kuchni, którą propaguje. 

 

Polecamy też: Anna Lewandowska zachwyca w ciąży. Poznaj sekret jej perfekcyjnej sylwetki

Przepis Anny Lewandowskiej na dietetycznego pączka

„Jutro tłusty czwartek i dla wielu ten dzień bez pączka się nie obejdzie. Zawsze staram się przygotować alternatywę dla osób, które ze względu na nietolerancję glutenu nie mogą lub dla tych którzy nie 'chcą zgrzeszyć' z tradycyjnym pączkiem. (...)

 

Gwiazda na swojej stronie hpba.pl zdradziła swój przepis na pączki... „bez niczego”, czyli jajek, cukru, glutenu... Skusicie się? - napisała. Część komentujących stwierdziła, że taki pączek na pewno nie smakuje jak ten tradycyjny i że to niepotrzebna walka z tradycją, która w Polsce kultywowana jest od wieków.

 

Polecamy też: Rzymskie wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Zachwycające zdjęcia pary

Anna Lewandowska o pączkach

Trenerka przyznała jednak na swoim Facebooku, że skusi się także na tradycyjnego pączka! Widocznie argumenty i perswazja internautów zrobiły swoje i dzięki temu żona Roberta Lewandowska postanowiła ulec duchowi tradycji!

Polecamy też: Nadal jest fit. Przepiękne ciążowe zdjęcia Anny Lewandowskiej inspirują tysiące Polek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?