Anna Lewandowska
Fot. instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Oto przepis na dietetyczne pączki od Anny Lewandowskiej. Internauci nie są nim zachwyceni. Dlaczego?

Marcin Marczak 23 lutego 2017 10:09
Anna Lewandowska
Fot. instagram

Anna Lewandowska nawet w tłusty czwartek walczy z kaloriami. Słynna trenerka i żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej opublikowała przepis na pączki. To kwintesencja dietetycznej kuchni, którą propaguje. 

 

Polecamy też: Anna Lewandowska zachwyca w ciąży. Poznaj sekret jej perfekcyjnej sylwetki

Przepis Anny Lewandowskiej na dietetycznego pączka

„Jutro tłusty czwartek i dla wielu ten dzień bez pączka się nie obejdzie. Zawsze staram się przygotować alternatywę dla osób, które ze względu na nietolerancję glutenu nie mogą lub dla tych którzy nie 'chcą zgrzeszyć' z tradycyjnym pączkiem. (...)

 

Gwiazda na swojej stronie hpba.pl zdradziła swój przepis na pączki... „bez niczego”, czyli jajek, cukru, glutenu... Skusicie się? - napisała. Część komentujących stwierdziła, że taki pączek na pewno nie smakuje jak ten tradycyjny i że to niepotrzebna walka z tradycją, która w Polsce kultywowana jest od wieków.

 

Polecamy też: Rzymskie wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Zachwycające zdjęcia pary

Anna Lewandowska o pączkach

Trenerka przyznała jednak na swoim Facebooku, że skusi się także na tradycyjnego pączka! Widocznie argumenty i perswazja internautów zrobiły swoje i dzięki temu żona Roberta Lewandowska postanowiła ulec duchowi tradycji!

Polecamy też: Nadal jest fit. Przepiękne ciążowe zdjęcia Anny Lewandowskiej inspirują tysiące Polek

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.