Olga Figaszewska 28 listopada 2016 10:15
1/6
Mast Brothers
Copyright @@mastbrothers/Instagram
1/6

Określa się ich mianem czekoladowych czarodziei. Odnieśli sukces na rynku przemysłowym, tworząc unikalną, ekskluzywną markę, specjalizującą się w produkcji czekolady. Zainspirowani lokacją butików i fabryk czekolady w Londynie, Nowym Jorku u Los Angeles, Mast Brothers stworzyli trzy najnowsze kolekcje. Każda z nich liczy sześć tabliczek.

 

Czekoladowi bracia słyną z wyjątowego designu graficznych opakowań, a także unikatowego łączenia smaków czekolad. Tym razem wygląd każdej z czekolad nawiązuje do charakteru miast i ich architektury. Opakowania powstały przy współpracy m.in. z Block Shop – tekstylną marką czy fotografem – Daviem Postem.

 

Czym teraz zaskoczyli nas Mast Brothers? Jak smakują poszególne miasta?

 

Smaki stworzyli z pomocą lokalnych artystów. Londyn smakuje zaskakującymi połączeniami bawarki i ginu, a także rabarbaru z kremem. Los Angeles łączy w sobie mleczną czekoladę z popcornem czy sezam i ciemną czekoladę z miso, a Nowy Jork to nic innego jak połącznei wanilii i soli morskiej.

 

Poprzednia kolekcja Sea Salt Collection była poszukiwaniem wyjątkowych i rzadkich soli morskich w połączeniu z nietypowymi składnikami i czekoladą.

 

Zobacz też: Od architekta do cukiernika. Zobacz najbardziej efektowne desery na świecie

 

Mast Brothers

 


Firma ogromną uwagę przywiązuje do jakości wyrobów i oprawy graficznej. Charakteryzuje ich obsesyjna dbałść o każdy szczegół skrupulatnego rzemiosła, przemysłowych innowacji i prostoty. Stosują metodę produkcji od ziarna kakao do powstania finalnego produktu. Każda z czekolad wyrabiana jest z mleka krowiego, owczego i koziego. Rick i Michael Mast swoją przygodę rozpoczęli w 2007 roku. Od tamtej pory produkują wyroby cukiernicze z naciskiem na przejrzystość ich smaku m.in.: btoniki, mleczne napoje, ciasteczka, brownie i czekolady. Świat zachwycił się idealnymi kompozycjami, logiem i dokładnie opracowaną szatą graficzną każdej z tabliczek. Głowna siedziba i fabryka czekolady, znajduje się w samym centrum zabytkowej dzielnicy Wallabout w Nowym Jorku.

 

Polecamy też: Perfumy o zapachu chrupek i inspirowana nimi biżuteria warta tyle, co samochód. Zaskakujący projekt

 

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!