Magdę Gessler czeka operacja! Jaki jest stan zdrowia restauratorki?
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Magdzie Gessler grozi kalectwo. Fani drżą o zdrowie gwiazdy

Restauratorkę czeka poważna operacja, której musi się poddać

Konrad Szczęsny 8 marca 2018 11:45
Magdę Gessler czeka operacja! Jaki jest stan zdrowia restauratorki?
Fot. Iza Grzybowska

Jej fani zadrżeli z przerażenia. Magda Gessler to w Kuchennych rewolucjach wulkan energii, który poradzi sobie z nawet najbardziej krnąbrnymi właścicielami restauracji. Niestety, intensywny tryb życia sprawił, że gwiazda TVN ma coraz większe problemy zdrowotne i czeka ją z tego powodu poważna operacja!

Stan zdrowia Magdy Gessler. Prowadzącej Kuchenne rewolucje grozi kalectwo

Wśród współpracowników uchodzi za pracoholiczkę, która mało sypia i z wrodzonym uporem przemierza Polskę, by ratować upadające restauracje. Jak się jednak okazuje, taki tryb życia kosztuje Magdę Gessler zdrowie. Gwiazda TVN od dłuższego czasu ma problemy ze stawami biodrowymi. Co więcej, jedno z kolan regularnie odmawia jej posłuszeństwa. Jeśli w krótkim czasie nie podda się operacji, istnieje ryzyko, że wyląduje na wózku inwalidzkim!

„Jak alarmują lekarze, zaniedbania w leczeniu mogą prowadzić nie tylko do kalectwa, lecz także uszkodzenia innych narządów - np. płuc, serca, nerek, układu naczyniowego, nerwowego”, podkreśla Super Express.

Ratunkiem jest wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego, jednak w przypadku tak inwazyjnych zabiegów kilka tygodni po ich przebyciu poruszanie się o własnych siłach nie wchodzi w grę. Biorąc pod uwagę tryb życia restauratorki, uniemożliwi jej to wykonywanie obowiązków zawodowych, a co za tym idzie, nie będzie mogła wywiązać się z podpisanych wcześniej kontraktów!

Mówi się jednak, że może w tej kwestii liczyć na pomoc partnera Weroniki Rosati, Roberta Śmigielskiego, który zawodowo jest uznanym w środowisku ortopedą i sprawi, że w krótkim czasie po zabiegu gwiazd TVN stanie na własnych nogach.

Magda Gessler poruszała się na wózku w Toronto

O problemach zdrowotnych Magdy Gessler zaczęło być głośno na początku grudnia ubiegłego roku. Wtedy to media obiegły zdjęcia prowadzącej Kuchenne rewolucje na wózku inwalidzkim, na którym była wożona przez pracowników lotniska w Toronto.

Okazało się, że w trakcie podróży z Warszawy do Kanady u gwiazdy TVN odnowiła się stara kontuzja kostki. Przez to nie była ona w stanie poruszać się o własnych siłach. Jednak nikt wówczas nie podejrzewał, że stan zdrowia Magdy Gessler jest aż tak poważny.

Czy prowadząca Kuchenne rewolucje zdecyduje się na operację?  

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.