książka kucharska dla psów
Fot. STOCK ADOBE
KUCHNIA

Dzięki tej książce kucharskiej ugotujesz przepyszne dania dla swojego… psa!

Niektóre są naprawdę wykwintne

Gabriela Łaskowska 13 października 2018 08:02
książka kucharska dla psów
Fot. STOCK ADOBE

Książka Feed me: 50 Home Cooked Meals for Your Dog to świetny przewodnik po zdrowej kuchni dla naszych czworonożnych przyjaciół. Jego autorką jest Liviana Prola, która wierzy, że psy powinny być traktowane jak członkowie rodziny. Powinniśmy się o nich troszczyć, dbać o ich dobre samopoczucie i zdrowie. Podobnie jak w przypadku ludzi, pogorszenie stanu zdrowia u zwierząt często ma związek ze złym odżywianiem.

Jakie przepisy w niej znajdziemy?

Dzięki tej książce, zawierającej 50 prostych przepisów na szybkie i pożywne posiłki, będziemy mieli pewność, że dieta naszych psów oparta jest na wyłącznie zdrowych składnikach. Co więcej, pomoże ona wprowadzić do niej różnorodność, co jest istotne nie tylko w sposobie odżywiania ludzi. Przepisy podzielone są ze względu na różną masę psów, ich rasę i poziom aktywności fizycznej. Dania, które proponuje autorka, są zróżnicowane i bardzo… wykwintne! Marchewkowe risotto z wołowiną? Makaron z soją i jabłkiem? Twój pies na pewno ucieszy się z tych zmian w codziennej diecie!

Co zrobić, gdy nie masz czasu gotować?

W książce znajdziecie również specjalnie wyselekcjonowane przepisy na potrawy idealnie nadające się do zamrażania - to świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które nie chcą stać codziennie w kuchni, gotując obiad dla swojego pupila. Dania są tak dobrane, aby Twój pies otrzymał wszystkie potrzebne składniki i wartości odżywcze. Dlatego warto jest poświęcić przynajmniej jeden dzień na zapełnienie zamrażarki zdrowymi przysmakami. W końcu każdy pies zasługuje na najlepsze traktowanie! 

Książka niedawno miała swoją premierę. Dostępna jest na stronie amazon.com w cenie ok. 70 zł.  

ksiazka kulinarna dla psow
Fot. PHAIDON.COM

ksiazka kulinarna dla psow
Fot. PHAIDON.COM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.