Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
Domy gwiazd

Krzysztof Gojdź sprzedaje swój apartament! Wnętrza robią wrażenie!

Cena zwala z nóg!

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2021 15:27
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Krzysztof Gojdź chętnie udziela się w swoich social mediach i pokazuje kadry z prywatnego życia. Niedawno pokazał swój warszawski apartament, który powalił na kolana obserwatorów jego profilu. Niesamowite, nowoczesne mieszkanie z przepięknym widokiem na Warszawę robi wrażenie! Okazuje się, że jest na sprzedaż!

Krzysztof Gojdź bywa czasem w Polsce

Znany lekarz medycyny estetycznej na co dzień przebywa w Miami, gdzie prowadzi prywatną klinikę. W Polsce bywa bardzo rzadko, a w Warszawie ma swój własny apartament, który najczęściej jest nieużywany przez jego częstą nieobecność. Chociaż jest do niego bardzo przywiązany, postanowił go sprzedać i czeka na zainteresowanych.

Krzysztof Gojdź sprzedaje mieszkanie w Warszawie

Lekarz wnętrza mieszkania pokazał na swoim Instagramie. Apartament robi ogromne wrażenie! Znajduje się w 44-piątrowym wieżowcu, a wśród kolorów dominuje czerń, biel, szarość oraz brąz. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne, wszystko do siebie pasuje. Designerskie meble i wykończenie sprawia, że każdy chciałby tu zamieszkać. Dla zainteresowanych, mieszkanie można kupić za kwotę 6,5 milionów złotych! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!