Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
Domy gwiazd

Krzysztof Gojdź sprzedaje swój apartament! Wnętrza robią wrażenie!

Cena zwala z nóg!

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2021 15:27
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Krzysztof Gojdź chętnie udziela się w swoich social mediach i pokazuje kadry z prywatnego życia. Niedawno pokazał swój warszawski apartament, który powalił na kolana obserwatorów jego profilu. Niesamowite, nowoczesne mieszkanie z przepięknym widokiem na Warszawę robi wrażenie! Okazuje się, że jest na sprzedaż!

Krzysztof Gojdź bywa czasem w Polsce

Znany lekarz medycyny estetycznej na co dzień przebywa w Miami, gdzie prowadzi prywatną klinikę. W Polsce bywa bardzo rzadko, a w Warszawie ma swój własny apartament, który najczęściej jest nieużywany przez jego częstą nieobecność. Chociaż jest do niego bardzo przywiązany, postanowił go sprzedać i czeka na zainteresowanych.

Krzysztof Gojdź sprzedaje mieszkanie w Warszawie

Lekarz wnętrza mieszkania pokazał na swoim Instagramie. Apartament robi ogromne wrażenie! Znajduje się w 44-piątrowym wieżowcu, a wśród kolorów dominuje czerń, biel, szarość oraz brąz. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne, wszystko do siebie pasuje. Designerskie meble i wykończenie sprawia, że każdy chciałby tu zamieszkać. Dla zainteresowanych, mieszkanie można kupić za kwotę 6,5 milionów złotych! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?