Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
Domy gwiazd

Krzysztof Gojdź sprzedaje swój apartament! Wnętrza robią wrażenie!

Cena zwala z nóg!

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2021 15:27
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Krzysztof Gojdź chętnie udziela się w swoich social mediach i pokazuje kadry z prywatnego życia. Niedawno pokazał swój warszawski apartament, który powalił na kolana obserwatorów jego profilu. Niesamowite, nowoczesne mieszkanie z przepięknym widokiem na Warszawę robi wrażenie! Okazuje się, że jest na sprzedaż!

Krzysztof Gojdź bywa czasem w Polsce

Znany lekarz medycyny estetycznej na co dzień przebywa w Miami, gdzie prowadzi prywatną klinikę. W Polsce bywa bardzo rzadko, a w Warszawie ma swój własny apartament, który najczęściej jest nieużywany przez jego częstą nieobecność. Chociaż jest do niego bardzo przywiązany, postanowił go sprzedać i czeka na zainteresowanych.

Krzysztof Gojdź sprzedaje mieszkanie w Warszawie

Lekarz wnętrza mieszkania pokazał na swoim Instagramie. Apartament robi ogromne wrażenie! Znajduje się w 44-piątrowym wieżowcu, a wśród kolorów dominuje czerń, biel, szarość oraz brąz. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne, wszystko do siebie pasuje. Designerskie meble i wykończenie sprawia, że każdy chciałby tu zamieszkać. Dla zainteresowanych, mieszkanie można kupić za kwotę 6,5 milionów złotych! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.