nosalowy-dwor-konkurs-nissan
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Marzysz, aby przedłużyć lato? Weź udział w naszym konkursie i wygraj wyjazd!

Nissan Zaborowski zabierze was na weekend do luksusowego hotelu Nosalowy Dwór!

Artykuł sponsorowany 7 września 2021 14:41
nosalowy-dwor-konkurs-nissan
Fot. Mat.prasowe

Jesteśmy przekonani, że nawet fani jesieni lub zimowych sportów z przyjemnością przedłużą sobie lato i wyskoczą na dodatkowy weekend! Warszawski dealer Nissan Zaborowski proponuje udział w Instagramowym konkursie #PrzedłużamyLato, gdzie nagrodą są dwa wypady na weekend!

Czym pojedziesz?

Dwoje szczęśliwych zwycięzców odbierze w umówiony piątek zatankowanego do pełna nowiutkiego Nissana, którym będą mogli cieszyć się do poniedziałku rano. Mowa jest tu o najnowszym Nissanie Qashqai w topowej wersji wyposażenia Tekna+ wyposażonym w takie opcje jak wyświetlacz Head-Up display, 20” felgi, podgrzewane siedzenia z masażem oraz nagłośnienie BOSE™. Brzmi dobrze? Nie możemy doczekać się relacji z tego wyjazdu!

nosalowy-dwor-konkurs-nissan
Fot. Mat.prasowe

Gdzie pojedziesz?

Qashqai’em z Warszawy wyruszysz do Zakopanego, gdzie w Nosalowy Dwór Resort & Spa będzie na ciebie czekał dwuosobowy pokój! W tym eleganckim, 4-gwiazdkowym hotelu spędzisz dwie noce, w którym będziesz mieć zapewnione śniadania w hotelowej restauracji. W tym magicznym miejscu u podnóży Nosalu znajdziesz basen, Spa, strefę dla dzieci, bar i restauracje. Liczymy, że na miejscu weźmiesz Qashqai’a na przejażdżkę po górskich drogach – on jeszcze tam nie był :) a ty?

nosalowy-dwor-konkurs-nissan
Fot. Mat.prasowe

Jak wziąć udział w konkursie?

Tą niesamowitą nagrodą wygrają dwie osoby, które wykażą się kreatywnością i w ciekawy sposób powiedzą nam, dlaczego to właśnie im należy się przedłużenie lata.

  1. Obserwuj @nissanzborowski na Instagramie.
  2. W poście konkursowym napisz z kim pojedziesz i dlaczego chcesz przedłużyć sobie lato.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w poniedziałek, 13 września na Instagramie Nissan Zaborowski.

Jeżeli uda ci się wygrać – koniecznie wstaw też na Instagram relację z wyjazdu i oznacz @nissanzaborowski i @viva_magazyn. Trzymamy kciuki!

nosalowy-dwor-konkurs-nissan
Fot. Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem dealera samochodowego Nissan Zaborowski

TAGI #konkurs

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.