Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O tym się mówi!

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy! Zdradziła, gdzie teraz mieszka.

Dziennikarka otoczyła się lasami i jeziorami!

Aleksandra Frankowska 17 listopada 2020 11:27
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kiedy Kinga Rusin oficjalnie poinformowała fanów i widzów, że odchodzi z Dzień Dobry TVN, nikt nie krył zdziwienia. Gwiazda stacji z dnia na dzień postanowiła zmienić swoje plany zawodowe. Jak się teraz okazuje – również mieszkalne. W wywiadzie dla magazynu Party, Kinga Rusin przyznała, że w marcu wyprowadziła się z Warszawy. Gdzie mieszka teraz znana prezenterka?

Co się dzieje z Kingą Rusin?

Chwilę po tym, jak zdecydowała się odejść z Dzień Dobry TVN, Kinga Rusin zniknęła z mediów. Do tej pory niewiele o niej słychać, chociaż latem można było przyglądać się romantycznemu wyjazdowi dziennikarki i jej ukochanego Marka Kujawy do Włoch, gdzie świętowali 10-tą rocznicę. Dopiero po kilku miesiącach Kinga Rusin zaspokoiła ciekawość fanów i przyznała, gdzie wyjechała.

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy

Prezenterka wraz z Markiem Kujawą wyprowadziła się tam, gdzie otaczają ją lasy i jeziora. Mieszka obecnie na mazurach, gdzie zaczęła całkowicie nowe życie.

Nie mieszkam w Warszawie od marca. Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę (...) Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym.

Kinga Rusin odnalazła szczęście

Możliwość wyjazdu z ukochanym to dodatkowo krzepiąca wiadomość. Para jest bowiem ze sobą od 10 lat, a prezenterka nigdy nie była tak szczęśliwa. Poznali się podczas wakacji na Rodos, a dokładniej, w trakcie powrotu. Od tamtej chwili są nierozłączni.

Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.