Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O tym się mówi!

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy! Zdradziła, gdzie teraz mieszka.

Dziennikarka otoczyła się lasami i jeziorami!

Aleksandra Frankowska 17 listopada 2020 11:27
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kiedy Kinga Rusin oficjalnie poinformowała fanów i widzów, że odchodzi z Dzień Dobry TVN, nikt nie krył zdziwienia. Gwiazda stacji z dnia na dzień postanowiła zmienić swoje plany zawodowe. Jak się teraz okazuje – również mieszkalne. W wywiadzie dla magazynu Party, Kinga Rusin przyznała, że w marcu wyprowadziła się z Warszawy. Gdzie mieszka teraz znana prezenterka?

Co się dzieje z Kingą Rusin?

Chwilę po tym, jak zdecydowała się odejść z Dzień Dobry TVN, Kinga Rusin zniknęła z mediów. Do tej pory niewiele o niej słychać, chociaż latem można było przyglądać się romantycznemu wyjazdowi dziennikarki i jej ukochanego Marka Kujawy do Włoch, gdzie świętowali 10-tą rocznicę. Dopiero po kilku miesiącach Kinga Rusin zaspokoiła ciekawość fanów i przyznała, gdzie wyjechała.

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy

Prezenterka wraz z Markiem Kujawą wyprowadziła się tam, gdzie otaczają ją lasy i jeziora. Mieszka obecnie na mazurach, gdzie zaczęła całkowicie nowe życie.

Nie mieszkam w Warszawie od marca. Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę (...) Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym.

Kinga Rusin odnalazła szczęście

Możliwość wyjazdu z ukochanym to dodatkowo krzepiąca wiadomość. Para jest bowiem ze sobą od 10 lat, a prezenterka nigdy nie była tak szczęśliwa. Poznali się podczas wakacji na Rodos, a dokładniej, w trakcie powrotu. Od tamtej chwili są nierozłączni.

Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.