Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O tym się mówi!

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy! Zdradziła, gdzie teraz mieszka.

Dziennikarka otoczyła się lasami i jeziorami!

Aleksandra Frankowska 17 listopada 2020 11:27
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kiedy Kinga Rusin oficjalnie poinformowała fanów i widzów, że odchodzi z Dzień Dobry TVN, nikt nie krył zdziwienia. Gwiazda stacji z dnia na dzień postanowiła zmienić swoje plany zawodowe. Jak się teraz okazuje – również mieszkalne. W wywiadzie dla magazynu Party, Kinga Rusin przyznała, że w marcu wyprowadziła się z Warszawy. Gdzie mieszka teraz znana prezenterka?

Co się dzieje z Kingą Rusin?

Chwilę po tym, jak zdecydowała się odejść z Dzień Dobry TVN, Kinga Rusin zniknęła z mediów. Do tej pory niewiele o niej słychać, chociaż latem można było przyglądać się romantycznemu wyjazdowi dziennikarki i jej ukochanego Marka Kujawy do Włoch, gdzie świętowali 10-tą rocznicę. Dopiero po kilku miesiącach Kinga Rusin zaspokoiła ciekawość fanów i przyznała, gdzie wyjechała.

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy

Prezenterka wraz z Markiem Kujawą wyprowadziła się tam, gdzie otaczają ją lasy i jeziora. Mieszka obecnie na mazurach, gdzie zaczęła całkowicie nowe życie.

Nie mieszkam w Warszawie od marca. Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę (...) Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym.

Kinga Rusin odnalazła szczęście

Możliwość wyjazdu z ukochanym to dodatkowo krzepiąca wiadomość. Para jest bowiem ze sobą od 10 lat, a prezenterka nigdy nie była tak szczęśliwa. Poznali się podczas wakacji na Rodos, a dokładniej, w trakcie powrotu. Od tamtej chwili są nierozłączni.

Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.