Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O tym się mówi!

Kinga Rusin pochwaliła się zabytkowym, włoskim autem

Pasuje jej styl vintage!

Aleksandra Frankowska 9 października 2020 16:27
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin jest ostatnio jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jej nagłe odejście z Dzień Dobry TVN i włoska podróż świętująca 10-lecie związku z Markiem Kujawą, to wciąż tematy, które są bardzo na topie w show-biznesie. Rusin publikuje na swoim Instagramie przepiękne zdjęcia, których zazdroszczą jej fani! Tym razem pochwaliła się zabytkowym autem, którym zwiedza południową część Włoch. Myślicie, że kupiła go dla siebie?

Kinga Rusin na włoskich wakacjach z ukochanym

Dziennikarka od kilku dni pokazuje fanom przepiękne zdjęcia z podróży po Włoszech, gdzie udała się wraz z ukochanym, prawnikiem Markiem Kujawą. Para świętuje tam 10-lecie związku! Na najnowszym zdjęciu Rusin pozuje przy aucie w stylu vintage. Stary Fiat 500 wygląda naprawdę stylowo i pasuje do dziennikarki. To z pewnością nim Kinga z ukochanym przemierzają uliczki południowych Włoch, rozkoszując się doskonałym jedzeniem i nieziemskimi widokami.

Kinga Rusin w najlepszej formie od lat

Trzeba przyznać, że dziennikarka nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz. Sama przyznaje, że jej partner daje jej największe szczęście każdego dnia, kiedy budzi się przy nim i zasypia. Fani zasypali ją mnóstwem komentarzy, komplementujących jej aktualny stan! Gwiazda, która prezentuje się też w przepięknych, letnich stylizacjach, zachwyca – promienieje i jest niesamowicie szczęśliwa!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to w drogę🚙! Śliczny, prawda? A co najważniejsze w idealnym stanie i na chodzie!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

About last night... 💫 świętujemy! @castellodiugento

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.