Ten skromny dom może być Twój za jedyne…

Redakcja Viva! 18 listopada 2019 20:30

Gwiazda serialu „Jezioro marzeń” postanowiła sprzedać dom, który nabyła zaledwie pięć lat temu za 3,795 miliona dolarów. Katie Holmes wystawiła swoją posiadłość w supermodnej miejscowości Calabasas za 4,625 miliona dolarów, donosi Los Angeles Times.

Katie Holmes sprzedaje dom

Na terenie posiadłości znajduje się dom o powierzchni 560 metrów kwadratowych i oraz dodatkowy domek dla gości. W rezydencji znajduje się sześć sypialni i siedem łazienek rozmieszczonych na dwóch piętrach. Dom zaprojektowany jest w klimacie, nawiązującym do stylu Tudorów. Domy budowane w tym stylu charakteryzują się stromymi, dwuspadowymi dachami, wymyślnymi murowanymi kominami, ozdobnymi drzwiami i dekoracyjnymi drewnianymi elementami. Kluczowe są tu także duże ogromne panoramiczne okna, które wpuszczają do wnętrza dużo naturalnego światła. Nie inaczej wygląda dom Katie.

Podłogi z ciemnego drewna i nieskazitelnie białe ściany dodają przestrzeni nowoczesnej elegancji. Przednie wejście prowadzi przez łukowate drzwi do formalnego salonu. Tuż nad wejściem znajduje się przytulna biblioteka na poddaszu. Kuchnia, położona obok jadalni, ma dużą wyspę, czarne szafki i białe błyszczące blaty, a także najwyższej klasy urządzenia ze stali nierdzewnej. Na drugim piętrze znajdują się sypialnie. Na zewnątrz domu znajduje się basen i strefa spa, boisko do koszykówki i, co godne uwagi, miejsce przeznaczone na ognisko. Zobaczcie zdjęcia domu!  

1/4
Katie Holmes sprzedaje dom
Copyright @East News
1/4

Stonowana kolorystyka sprawia, że wnętrza prezentują się szykownie. Takie wyposażenie jest ponadczasowe.

2/4
Katie Holmes sprzedaje dom
Copyright @East News
2/4

W całym domu znajdują się duże panoramiczne okna. Także w głównej łazience pięknie doświetlają przestrzeń.

3/4
Katie Holmes sprzedaje dom
Copyright @East News
3/4

Główna sypialnia jest duża, z eleganckimi białymi ścianami i żyrandolem w tylu glamour.

4/4
Katie Holmes sprzedaje dom
Copyright @East News
4/4

Relaks nad basenem? To miejsce jest wręcz stworzone do beztroskiego odpoczynku.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.