Bujakiewicz pokazala salon
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Katarzyna Bujakiewicz pokazała swój niesamowity salon!

Wnętrze robi wrażenie! Jest bardzo przytulne!

Aleksandra Frankowska 1 października 2020 14:28
Bujakiewicz pokazala salon
Fot. Instagram

Katarzyna Bujakiewicz to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Gwiazda, która chętnie angażuje się w akcje charytatywne, na najnowszych zdjęciach na Instagramie pokazała wnętrza swojego salonu. Trzeba przyznać, że aktorka ma niesamowity gust. Pod postem posypała się lawina komplementów na temat jej wyczucia smaku!

Katarzyna Bujakiewicz ma salon idealny na jesień 2020

Przytulne wnętrze salonu aktorki wzbudziło zachwyt jej fanów. Idealny wystrój na jesienne wieczory, zwłaszcza kiedy za oknem jest szaro i ponuro. Przestronny pokój jest bardzo modnie urządzony, ale nie brakuje w nim minimalizmu i charakternych akcentów. Największe zainteresowanie wzbudziła również lampa ocieplająca wnętrze. Ma czarny kolor, jednak żółta żarówka sprawia, że pokój staje się naprawdę rodzinny!

Bujakiewicz wie, jak zachwycić swoich fanów

Na najnowszym zdjęciu aktorka relaksuje się w swoim salonie leżąc na kanapie z ulubioną książką. Duże, ciemne zasłony w salonie oraz ciemno szara sofa i pufy w niemal identycznym odcieniu robią wrażenie. Do tego aktorka dobrała drewniany stół, który wygląda, jak z filmu! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.