Bujakiewicz pokazala salon
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Katarzyna Bujakiewicz pokazała swój niesamowity salon!

Wnętrze robi wrażenie! Jest bardzo przytulne!

Aleksandra Frankowska 1 października 2020 14:28
Bujakiewicz pokazala salon
Fot. Instagram

Katarzyna Bujakiewicz to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Gwiazda, która chętnie angażuje się w akcje charytatywne, na najnowszych zdjęciach na Instagramie pokazała wnętrza swojego salonu. Trzeba przyznać, że aktorka ma niesamowity gust. Pod postem posypała się lawina komplementów na temat jej wyczucia smaku!

Katarzyna Bujakiewicz ma salon idealny na jesień 2020

Przytulne wnętrze salonu aktorki wzbudziło zachwyt jej fanów. Idealny wystrój na jesienne wieczory, zwłaszcza kiedy za oknem jest szaro i ponuro. Przestronny pokój jest bardzo modnie urządzony, ale nie brakuje w nim minimalizmu i charakternych akcentów. Największe zainteresowanie wzbudziła również lampa ocieplająca wnętrze. Ma czarny kolor, jednak żółta żarówka sprawia, że pokój staje się naprawdę rodzinny!

Bujakiewicz wie, jak zachwycić swoich fanów

Na najnowszym zdjęciu aktorka relaksuje się w swoim salonie leżąc na kanapie z ulubioną książką. Duże, ciemne zasłony w salonie oraz ciemno szara sofa i pufy w niemal identycznym odcieniu robią wrażenie. Do tego aktorka dobrała drewniany stół, który wygląda, jak z filmu! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.