Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier
O tym się mówi

Kasia Tusk pokazała obłędną kuchnię w instagramowym stylu!

Wrażenie robi piekarnik za kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Aleksandra Frankowska 20 sierpnia 2020 19:30
Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier

Kasia Tusk to jedna z ulubionych polskich instagramerek, której styl i wyczucie smaku oraz estetyki podziwiane są przez miliony kobiet. Nie inaczej jest w przypadku wnętrz, którymi Kasia chwali się w sieci. Jej przepiękne mieszkanie to instagramowy raj. Minimalistyczne wnętrza, pełne jasnych kolorów i naturalnych materiałów to oaza dla osób reprezentujących jej zmysł estetyczny. Blogerka pochwaliła się niedawno zdjęciami ze swojej kuchni, w której piecze szarlotkę i słucha audiobooka z książką Jasne Austin. Trzeba przyznać, że wnętrze robi wrażenie!

Mieszkanie Kasi Tusk jak wyjęte z katalogu 2020

Córka byłego premiera nie ukrywa, że bliskie są jej minimalistyczne wnętrza. Stawia też na jakościowe wyposażenie, ponieważ wie, że posłuży jej ono przez długi czas. Biorąc pod uwagę, jak świetnie radzi sobie w blogosferze, a także na rynku modowym, prężnie rozwijając swoją markę odzieżową MLE, stać ją na mieszkanie wyjęte z kart Vanity Fair. Jasne, przestronne i wysokie wnętrza, elementy drewna i naturalne materiały to styl, który bardzo pasuje do Kasi Tusk.

Kasia Tusk pokazała piękną kuchnię na Instagramie

Wnętrza w mieszkaniu blogerki są bardzo jednolite i wszystkie do siebie pasują. Cechą charakterystyczną jest ogrom światła, które wpada do całego mieszkania dzięki bardzo dużym oknom. Miejsce, w którym znajduje się kuchnia Tusk, wcześniej było werandą. Po remoncie, jaki urządziła blogerka, przerobiono ją na niezwykle przestronną kuchnię. W całym wnętrzu dominuje biel – na ścianach, jak i kafelkach. Pod samym oknem Kasia zdecydowała się na kamienny blat. Nie mogło zabraknąć również naturalnego akcentu, którym tym razem stał się duży, drewniany stół.

Kasia Tusk pokazała luksusowa kuchnie 2020
Fot. Instagram

Kuchenka gazowa za 16 tysięcy złotych

Uwagę obserwatorów Kasi zwróciła jednak w szczególności jej kuchenka, w której blogerka piekła szarlotkę. Okazuje się, że to wyjątkowy model, który na zamówienie robi francuska firma Lacanche. Sprzęt w wersji premium kosztuje prawie 16 tysięcy złotych. Kasia wybrała wersję z czterema palnikami gazowymi. Złote uchwyty w nieco staroangielskim stylu przypominają wnętrza z ulubionych powieści Kasi, których słucha podczas gotowania. Jane Austin odnalazłaby się w tym wnętrzu!

Kasia Tusk pokazała luksusowa kuchnie 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lato do niedawna oznaczało po prostu czas beztroskiego wypoczynku. Czas plaży, kąpieli, festiwali, zwiedzania wielkich miast, cudownych spotkań i ogólnie pojętej sielanki. O czymkolwiek nie pomyślicie w kontekście wakacji, w tym roku będzie to inne. Z reguły trudniejsze, czasem wręcz niemożliwe, na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że po prostu gorsze. Jak epidemia zmieni nasze wakacje? I czy aby na pewno tylko i wyłącznie na gorsze? Zaglądajcie dziś po południu na bloga, bo pojawi się na nim nowy artykuł. Zdradzę też co NAPRAWDĘ jemy teraz na śniadanie i dlaczego nie są to przepisy z bloga 😂😂😂 #thenoisetier #simplebeyond #velvetdynasty #theparisianchique #simpleandpure #vintageaesthetic #emperiance #whiteinteriors

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello rainy Sunday. 🌧 #simplebeyond #thenoisetier #velvetdynasty

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.