tusk-kasia-lazienka-mieszkanie-sopot-5
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
domy gwiazd

Kasia Tusk pokazała łazienkę! Wnętrze urządzone jest naprawdę luksusowo…

Podoba Wam się ten styl?

Redakcja VIVA! 19 października 2020 14:30
tusk-kasia-lazienka-mieszkanie-sopot-5
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk to jedna z ulubionych blogerek lifestyle'owych w Polsce. Jej blog Makelifeeasier.pl jest źródłem nie tylko pomysłów na ponadczasowe i eleganckie stylizacje, ale też kopalnią wiedzy o urządzaniu wnętrz. Zarówno na stronie, jak i na Instagramie @makelifeeasier_pl, który obserwuje 375 tysięcy followersów, Kasia pokazuje swoje piękne mieszkanie w Sopocie. Najczęściej fani mogą zaglądać do salonu, sypialni i kuchni. Łazienka to pomieszczenie, które Tusk pokazuje najrzadziej. Trzeba jednak przyznać, że to wnętrze jest naprawdę imponujące!

Łazienka w mieszkaniu Kasi Tusk

Łazienka w mieszkaniu Kasi urządzona została w stylu retro. Ścianę przy umywalce zdobią białe kafelki o nieregularnym kształcie, blat wykonany jest z marmuru, wanna także jest nim obudowana. Niezwykle pięknie wygląda złota bateria umywalkowa z kurkami osobno do ciepłej i zimnej wody. Równie imponująca jest bateria wannowa.

Naprzeciwko umywalki na białej ścianie znajduje się wisząca ciemnozielona szafka - ten kolor doskonale uzupełnia białe wnętrze ze złotymi elementami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy wpis do poczytania... Link znajdziecie w profilu czyli tu @makelifeeasier_pl 🌝 #bathroomdesign

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night ✨

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.