tusk-kasia-lazienka-mieszkanie-sopot-5
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
domy gwiazd

Kasia Tusk pokazała łazienkę! Wnętrze urządzone jest naprawdę luksusowo…

Podoba Wam się ten styl?

Redakcja VIVA! 19 października 2020 14:30
tusk-kasia-lazienka-mieszkanie-sopot-5
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk to jedna z ulubionych blogerek lifestyle'owych w Polsce. Jej blog Makelifeeasier.pl jest źródłem nie tylko pomysłów na ponadczasowe i eleganckie stylizacje, ale też kopalnią wiedzy o urządzaniu wnętrz. Zarówno na stronie, jak i na Instagramie @makelifeeasier_pl, który obserwuje 375 tysięcy followersów, Kasia pokazuje swoje piękne mieszkanie w Sopocie. Najczęściej fani mogą zaglądać do salonu, sypialni i kuchni. Łazienka to pomieszczenie, które Tusk pokazuje najrzadziej. Trzeba jednak przyznać, że to wnętrze jest naprawdę imponujące!

Łazienka w mieszkaniu Kasi Tusk

Łazienka w mieszkaniu Kasi urządzona została w stylu retro. Ścianę przy umywalce zdobią białe kafelki o nieregularnym kształcie, blat wykonany jest z marmuru, wanna także jest nim obudowana. Niezwykle pięknie wygląda złota bateria umywalkowa z kurkami osobno do ciepłej i zimnej wody. Równie imponująca jest bateria wannowa.

Naprzeciwko umywalki na białej ścianie znajduje się wisząca ciemnozielona szafka - ten kolor doskonale uzupełnia białe wnętrze ze złotymi elementami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy wpis do poczytania... Link znajdziecie w profilu czyli tu @makelifeeasier_pl 🌝 #bathroomdesign

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night ✨

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.