tusk-kasia-lazienka-mieszkanie-sopot-5
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
domy gwiazd

Kasia Tusk pokazała łazienkę! Wnętrze urządzone jest naprawdę luksusowo…

Podoba Wam się ten styl?

Redakcja VIVA! 19 października 2020 14:30
tusk-kasia-lazienka-mieszkanie-sopot-5
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk to jedna z ulubionych blogerek lifestyle'owych w Polsce. Jej blog Makelifeeasier.pl jest źródłem nie tylko pomysłów na ponadczasowe i eleganckie stylizacje, ale też kopalnią wiedzy o urządzaniu wnętrz. Zarówno na stronie, jak i na Instagramie @makelifeeasier_pl, który obserwuje 375 tysięcy followersów, Kasia pokazuje swoje piękne mieszkanie w Sopocie. Najczęściej fani mogą zaglądać do salonu, sypialni i kuchni. Łazienka to pomieszczenie, które Tusk pokazuje najrzadziej. Trzeba jednak przyznać, że to wnętrze jest naprawdę imponujące!

Łazienka w mieszkaniu Kasi Tusk

Łazienka w mieszkaniu Kasi urządzona została w stylu retro. Ścianę przy umywalce zdobią białe kafelki o nieregularnym kształcie, blat wykonany jest z marmuru, wanna także jest nim obudowana. Niezwykle pięknie wygląda złota bateria umywalkowa z kurkami osobno do ciepłej i zimnej wody. Równie imponująca jest bateria wannowa.

Naprzeciwko umywalki na białej ścianie znajduje się wisząca ciemnozielona szafka - ten kolor doskonale uzupełnia białe wnętrze ze złotymi elementami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy wpis do poczytania... Link znajdziecie w profilu czyli tu @makelifeeasier_pl 🌝 #bathroomdesign

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night ✨

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.