Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O tym się mówi!

Karolina Szostak pokazała stylowe wnętrza swojego mieszkania!

Salon robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 23 listopada 2020 13:27
Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak bardzo chętnie dzieli się fragmentami ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Jej najnowsze zdjęcia prezentują wnętrza mieszkania, które prezenterka urządziła w wyjątkowym stylu. Wnętrza robią wrażenie, a sama Szostak wydaje się bardzo lubić to miejsce.

Karolina Szostak i jej spektakularna metamorfoza

Wszyscy pamiętają, jakiej zmiany wyglądu kilka lat temu dokonała Karolina Szostak. Gwiazda po udziale w Tańcu z Gwiazdami przeszła na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć. W efekcie zrzuciła nadmierne kilogramy i do dziś utrzymuje swoją wagę. Wygląda niesamowicie i całkowicie zmieniła swój styl życia.

Karolina Szostak pokazała wnętrza swojego mieszkania

Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia salonu, który gwiazda urządziła bardzo przytulnie. Widzimy duży, szary narożnik z poduszkami i kocami, idealnymi na jesień. Szostak do salonu wygrała również stylową lampę oraz stojak na kwiaty. Ciemna podłoga kontrastuje z białymi ścianami, a całości dopełniają również stylowe żaluzje w dużych oknach. 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.