Kim Kardashian i Kanye West kochają minimalizm?
Fot. East News
o tym się mówi

Kanye West dał Kim Kardashian wyjątkowy prezent…

Czy w ten sposób przekona żonę do zmiany decyzji o rozwodzie?

Redakcja VIVA! 27 stycznia 2021 16:30
Kim Kardashian i Kanye West kochają minimalizm?
Fot. East News

Na początku roku portal show-biznesowy Page Six opublikował informację, że Kim Kardashian i Kanye West po niemal siedmiu latach małżeństwa rozwodzą się. Podobno to Kim zależy na sfinalizowaniu rozwodu, a Kanye próbuje wpłynąć na małżonkę, żeby zmieniła zdanie. W jaki sposób zabiega o względy Kim? Na święta postarał się, żeby przygotować dla żony i dzieci najwspanialsze prezenty. Podobno Kim Kardashian kupił… prywatną wyspę?

Świąteczny prezent od Kanye Westa dla Kim Kardashian: prywatna wyspa

Magazyn OK! jeszcze w grudniu 2020 roku opublikował artykuł, w którym czytamy, że West i Kardashian nigdy nie żałowali pieniędzy na prezenty dla czwórki swoich dzieci: North, Sainta, Chicago i Psalm. Podobno „skarpety na prezenty dla dzieci miały być wypełnione rzeczami o sześciocyfrowej wartości, w tym designerskimi błyskotkami i gadżetami high-tech. Poza tym na podwórku miały na nich czekać żywe kucyki i samochody elektryczne”.

Prezenty dla dzieci to jednak nie jedyny luksus, na jaki postawił Kanye. Raper postanowił przygotować dla Kim wyjątkowy podarunek. Podobno kupił Kim prywatną wyspę! Czy w ten sposób uda mu się przekonać Kardashian do pracy nad małżeństwem? Czy to będzie wystarczający dowód miłości?

„Kanye chce kupić Kim jej własną prywatną wyspę z szeregiem nieruchomości. Ich małżeństwo mocno ucierpiało po ostatnich skandalach z jego udziałem. Ten zakup ma być rekompensatą za wszystkie przykrości jakie jej wyrządził i gestem, który ma na celu pokazanie, że bardzo mu zależy na jeszcze jednej próbie ratowania związku”, donosi magazyn.


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.