Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Justyna Żyła gotuje dla swojego nowego partnera danie z afrodyzjakiem!

"Wygląda apetycznie" - piszą fani

Redakcja VIVA! 8 lutego 2020 18:31
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą bardzo długo dochodziła do stanu spokoju i równowagi. Przez ten czas wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami pokazała się na okładce Playboya i poddała się zabiegom medycyny estetycznej. Dostała nawet własny program i po jakimś czasie, doszła do porozumienia z byłym mężem. Przede wszystkim jednak skupiła się na sobie oraz ukochanych dzieciach, które zawsze były dla niej najważniejsze. W wywiadzie dla magazynu VIVA! w sierpniu 2019, mówiła:

Kiedyś ktoś powiedział, że trauma rozwodu jest porównywana do śmierci bliskiej osoby. Chyba tak. Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe.

Justyna Żyła ma nowego partnera w 2020

Obecnie Justyna Żyła jest w związku z tajemniczym mężczyzną. Jeszcze nigdy nie pokazała jego twarzy, ale widać że jest bardzo zaangażowana w nową relację. Na profilu na instagramie pokazuje dania, które przygotowuje dla ukochanego. Jest pełna energii i optymizmu i z przyjemnością opiekuje się swoim nowym mężczyzną. Fani zwrócili uwagę na co innego. Ich zdaniem, Justyna Żyła przygotowała partnerowi danie z... afrodyzjakiem, na fotografii zauważyli sałatkę z selerem i lubczykiem... Co myślicie o zdolnościach kulinarnych Justyny Żyły?

Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego. Zima nareszcie wpadła do Wisły i mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. Kto rusza na nartki? - napisała Justyna Żyła.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.