Justyna Kowalczyk
Fot. Jacek Poremba
o tym się mówi

Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek! Formy może jej pozazdrościć niejedna przyszła mama!

Jak gwiazda spędza wolny czas?

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2021 18:30
Justyna Kowalczyk
Fot. Jacek Poremba

Justyna Kowalczyk-Tekieli od lat jest jedną z najbardziej znanych sportsmenek w Polsce. Przez lata była przecież niepokonana w biegach narciarskich. W ostatnich latach gwiazda sportu skupia się na życiu prywatnym. Niedługo zostanie mamą. 38-latka wyszła za mąż we wrześniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy, a wybrankiem gwiazdy okazał się alpinista Kacper Tekieli. Teraz para przygotowuje się do nowej roli. Justyna i Kacper niedługo zostaną rodzicami. Jak spędzają czas oczekiwania na maleństwo? Niezwykle aktywnie!

Zobacz także: Justyna Kowalczyk o swojej depresji: „Wciąż nie zasypiam bez silnych leków”

Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek!
 

Justyna opublikowała na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 36 tysięcy followersów zdjęcie, na którym widzimy ją w sportowym stroju, po biegu. Co ciekawe, Justyna odsłoniła ciążowy brzuszek. Przyszła mama postawiła na sportowy top i krótkie spodenki. Gwiazda tak skomentowała zdjęcie:

Dawka zdrowia wybiegana

Fani w komentarzach dyskutowali na temat aktywności w ciąży. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii kobiet, które podczas oczekiwania na maleństwo były aktywne: „Mam trójkę dzieci i byłam aktywna do samego końca w każdej ciąży i urodziłam cała trójkę naturalnie bez komplikacji. Także powodzenia i dużo zdrowi” czy „Jest uśmiech, więc są endorfiny. Pięknie wyglądasz”.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.