Justyna Kowalczyk
Fot. Jacek Poremba
o tym się mówi

Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek! Formy może jej pozazdrościć niejedna przyszła mama!

Jak gwiazda spędza wolny czas?

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2021 18:30
Justyna Kowalczyk
Fot. Jacek Poremba

Justyna Kowalczyk-Tekieli od lat jest jedną z najbardziej znanych sportsmenek w Polsce. Przez lata była przecież niepokonana w biegach narciarskich. W ostatnich latach gwiazda sportu skupia się na życiu prywatnym. Niedługo zostanie mamą. 38-latka wyszła za mąż we wrześniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy, a wybrankiem gwiazdy okazał się alpinista Kacper Tekieli. Teraz para przygotowuje się do nowej roli. Justyna i Kacper niedługo zostaną rodzicami. Jak spędzają czas oczekiwania na maleństwo? Niezwykle aktywnie!

Zobacz także: Justyna Kowalczyk o swojej depresji: „Wciąż nie zasypiam bez silnych leków”

Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek!
 

Justyna opublikowała na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 36 tysięcy followersów zdjęcie, na którym widzimy ją w sportowym stroju, po biegu. Co ciekawe, Justyna odsłoniła ciążowy brzuszek. Przyszła mama postawiła na sportowy top i krótkie spodenki. Gwiazda tak skomentowała zdjęcie:

Dawka zdrowia wybiegana

Fani w komentarzach dyskutowali na temat aktywności w ciąży. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii kobiet, które podczas oczekiwania na maleństwo były aktywne: „Mam trójkę dzieci i byłam aktywna do samego końca w każdej ciąży i urodziłam cała trójkę naturalnie bez komplikacji. Także powodzenia i dużo zdrowi” czy „Jest uśmiech, więc są endorfiny. Pięknie wyglądasz”.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.