julia-wieniawa-wakacje-koronawirus-8
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
wakacje gwiazd

Julia Wieniawa wyjechała na wymarzony urlop! Gdzie się wybrała?

Piękne widoki, pełny relaks! To miejsce jest idealne.

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 20:30
julia-wieniawa-wakacje-koronawirus-8
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Niespełna 21-letnia aktorka Julia Wieniawa jest naprawdę zapracowana. W jej zawodowym życiu mnóstwo się dzieje. Gwiazda dotarła aż do finału programu „Taniec z gwiazdami”, wystąpiła też w reklamie marki Apart i stworzyła własną markę kosmetyków. Nic więc dziwnego, że potrzebowała chwili wytchnienia i odpoczynku. Gdzie się wybrała?

Urlop Julii Wieniawy - gdzie pojechała na wakacje?

Gwiazda wybrała się w polskie w góry, a w piątek wrzuciła na swoje konto na Instagramie posty z tego wypadu. Jedno ze zdjęć zostało zrobione na szczycie Gęsiej Szyi. Zdjęciu towarzyszy krótki, ale wymowny opis aktorki: „Górski reset”. Julia pozowała w luźnym stroju. Widać, że jak sama przyznała, na urlopie postawiła na reset i naturalność. Nic dziwnego, w tak pięknych okolicznościach przyrody łatwo znaleźć spokój i wyciszenie…

Na kolejnym zdjęciu, zrobionym w Kuźnicach na polanie, Julia praktykuje jogę w pięknym beżowym komplecie. Zdjęcie gwiazda opatrzyła komentarzem: „górska wojowniczka. Virabhadrasana B”.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.