julia-wieniawa-wakacje-koronawirus-8
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
wakacje gwiazd

Julia Wieniawa wyjechała na wymarzony urlop! Gdzie się wybrała?

Piękne widoki, pełny relaks! To miejsce jest idealne.

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 20:30
julia-wieniawa-wakacje-koronawirus-8
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Niespełna 21-letnia aktorka Julia Wieniawa jest naprawdę zapracowana. W jej zawodowym życiu mnóstwo się dzieje. Gwiazda dotarła aż do finału programu „Taniec z gwiazdami”, wystąpiła też w reklamie marki Apart i stworzyła własną markę kosmetyków. Nic więc dziwnego, że potrzebowała chwili wytchnienia i odpoczynku. Gdzie się wybrała?

Urlop Julii Wieniawy - gdzie pojechała na wakacje?

Gwiazda wybrała się w polskie w góry, a w piątek wrzuciła na swoje konto na Instagramie posty z tego wypadu. Jedno ze zdjęć zostało zrobione na szczycie Gęsiej Szyi. Zdjęciu towarzyszy krótki, ale wymowny opis aktorki: „Górski reset”. Julia pozowała w luźnym stroju. Widać, że jak sama przyznała, na urlopie postawiła na reset i naturalność. Nic dziwnego, w tak pięknych okolicznościach przyrody łatwo znaleźć spokój i wyciszenie…

Na kolejnym zdjęciu, zrobionym w Kuźnicach na polanie, Julia praktykuje jogę w pięknym beżowym komplecie. Zdjęcie gwiazda opatrzyła komentarzem: „górska wojowniczka. Virabhadrasana B”.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.