julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa
Domy gwiazd

Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony i pokazała garderobę!

Luksusowe dodatki robią wrażenie!

Aleksandra Frankowska 4 stycznia 2021 14:27
julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Rok 2020 był dla Julii Wieniawy wyjątkowo dobry! Rozpoczęła nowy związek z Nikodemem Rozbickim, otworzyła własną markę kosmetyczną, a także kupiła i wyremontowała mieszkanie warte 2 miliony złotych. Teraz oficjalnie się do niego przeprowadziła, a na swoim Instagramie zaprezentowała swoją garderobę. Ilość luksusowych dodatków robi wrażenie!

Julia Wieniawa kupiła kolejny apartament w Warszawie

Od wakacji Wieniawa remontowała swoje gniazdko, gdzie taras w stylu dżungli ma pomóc urządzić jej sam Marcin Tyszka. To już kolejne mieszkanie, które na swojej liście nieruchomości ma Wieniawa. Niedawno mogliśmy obejrzeć wnętrza różowo złotej kuchni, a przy okazji sylwestrowej imprezy z przyjaciółmi, Julia pochwaliła się zdjęciami garderoby.

Garderoba Julii Wieniawy w nowym mieszkaniu oszałamia

Najnowsze mieszkanie Wieniawy to prawdziwa inwestycja kapitału. Młoda aktorka zapłaciła za nie ponad 2 miliony złotych. Dodatkowo, zainwestowała również w pełen remont, aby apartament wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyła.

Czarna sukienka w stylu Julii Wieniawy

Niedawno odbierała kuchnię, gdzie montowane były złote dodatki, armatura oraz balijski żyrandol. Teraz przyszedł czas na ujawnienie kolejnego pomieszczenia. Przy okazji sylwestrowej imprezy z przyjaciółmi, Wieniawa pokazała swoją przestronną garderobę. Korzystając z okazji, że już na stałe przeprowadziła się do apartamentu, zabrała ze sobą wszystkie kreacje i dodatki na czerwony dywan. Nie da się ukryć, że wnętrze robi ogromne wrażenie! 

Garderoba Julii Wieniawy
Fot. Instagram

Garderoba Julii Wieniawy
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.