julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa
Domy gwiazd

Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony i pokazała garderobę!

Luksusowe dodatki robią wrażenie!

Aleksandra Frankowska 4 stycznia 2021 14:27
julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Rok 2020 był dla Julii Wieniawy wyjątkowo dobry! Rozpoczęła nowy związek z Nikodemem Rozbickim, otworzyła własną markę kosmetyczną, a także kupiła i wyremontowała mieszkanie warte 2 miliony złotych. Teraz oficjalnie się do niego przeprowadziła, a na swoim Instagramie zaprezentowała swoją garderobę. Ilość luksusowych dodatków robi wrażenie!

Julia Wieniawa kupiła kolejny apartament w Warszawie

Od wakacji Wieniawa remontowała swoje gniazdko, gdzie taras w stylu dżungli ma pomóc urządzić jej sam Marcin Tyszka. To już kolejne mieszkanie, które na swojej liście nieruchomości ma Wieniawa. Niedawno mogliśmy obejrzeć wnętrza różowo złotej kuchni, a przy okazji sylwestrowej imprezy z przyjaciółmi, Julia pochwaliła się zdjęciami garderoby.

Garderoba Julii Wieniawy w nowym mieszkaniu oszałamia

Najnowsze mieszkanie Wieniawy to prawdziwa inwestycja kapitału. Młoda aktorka zapłaciła za nie ponad 2 miliony złotych. Dodatkowo, zainwestowała również w pełen remont, aby apartament wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyła.

Niedawno odbierała kuchnię, gdzie montowane były złote dodatki, armatura oraz balijski żyrandol. Teraz przyszedł czas na ujawnienie kolejnego pomieszczenia. Przy okazji sylwestrowej imprezy z przyjaciółmi, Wieniawa pokazała swoją przestronną garderobę. Korzystając z okazji, że już na stałe przeprowadziła się do apartamentu, zabrała ze sobą wszystkie kreacje i dodatki na czerwony dywan. Nie da się ukryć, że wnętrze robi ogromne wrażenie! 

Garderoba Julii Wieniawy
Fot. Instagram

Garderoba Julii Wieniawy
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.