julia-wieniawa-wakacje-z-ukochanym-gdzie-pojechala-koronawirus-5
Fot. Instagram: @juliawieniawa
wakacje gwiazd

Julia Wieniawa poleciała na wakacje z ukochanym! Gdzie się wybrali?

Na zdjęciach widać, że miłość kwitnie…

Redakcja VIVA! 25 listopada 2020 17:15
julia-wieniawa-wakacje-z-ukochanym-gdzie-pojechala-koronawirus-5
Fot. Instagram: @juliawieniawa

W życiu Julii Wieniawy mnóstwo się dzieje! Niespełna 21-letnia aktorka jest naprawdę zapracowana. Gwiazda dotarła aż do finału programu „Taniec z gwiazdami”, wystąpiła też w reklamie marki Apart i stworzyła własną markę kosmetyków. Oprócz tego cały czas remontuje nowe mieszkanie. Nic więc dziwnego, że miała ochotę trochę odpocząć. Niedawno wybrała się na urlop ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim. Gdzie pojechali?

Wakacje Julii Wieniawy i Nikodem Rozbickiego na Zanzibarze

Para postawiła na dalszy kierunek. Jak widać udało im się załatwić wszystkie formalności związane z wyjazdem w czasie pandemii i od kilku dni odpoczywają na Zanzibarze. Julia i Nikodem przez dłuższy czas ukrywali swoją relację. Jednak, kiedy para niedawno wybrała się w polskie góry, to Rozbicki postanowił opublikować zdjęcia, na których trzyma za rękę ukochaną  - w ten romantyczny sposób potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki. Teraz, kiedy Julia i Nikodem pojechali na egoztyczne wakacje nie kryją się już z uczuciem!

 

Wczasowicze - napisała Julia w opisie do posta na Instagramie.

 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.