julia-wieniawa-mieszkanie-lodowka-2
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
domy gwiazd

Julia Wieniawa pokazała kuchnię! Najbardziej zaskakuje lodówka…

Jest luksusowa i bardzo oryginalna! Ile kosztowała?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 15:30
julia-wieniawa-mieszkanie-lodowka-2
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Młodziutka 21-letnia aktorka Julia Wieniawa jest teraz bardzo zapracowana. W jej zawodowym życiu mnóstwo się dzieje. Julia dotarła aż do finału programu „Taniec z gwiazdami”, wystąpiła też w reklamie marki Apart i stworzyła własną markę kosmetyków. Ostatnio postawiła na odrobinę relaksu i wybrała się na krótki urlop w polskie góry. Teraz Julia jest już w Warszawie. Oczywiście, jak wielu z nas w okresie pandemii, trochę więcej czasu spędza w domu. Niedawno aktorka pokazała na Instagramie swoją kuchnię. Co zaskakuje we wnętrzu?

Kuchnia w mieszkaniu Julii Wieniawy

Kuchnia Julii Wieniawy urządzona jest w elegancki, ale  nowoczesny sposób. Tradycyjny parkiet, ułożony w jodełkę jest świetnym tłem dla szarych mebli i… różowej lodówki włoskiej marki Smeg. To bardzo luksusowy sprzęt AGD. Taka lodówka kosztuje majątek! Jej cena to około 7000 zł. Trzeba przyznać jednak, że wygląda doskonale. Ale to nie wszystko - widać, że Julia naprawdę pokochała tę włoską markę. Na blacie kuchennym ma też czajnik SMEG. Jego cena to około 600 zł!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.