julia-wieniawa-mieszkanie-lodowka-2
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
domy gwiazd

Julia Wieniawa pokazała kuchnię! Najbardziej zaskakuje lodówka…

Jest luksusowa i bardzo oryginalna! Ile kosztowała?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 15:30
julia-wieniawa-mieszkanie-lodowka-2
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Młodziutka 21-letnia aktorka Julia Wieniawa jest teraz bardzo zapracowana. W jej zawodowym życiu mnóstwo się dzieje. Julia dotarła aż do finału programu „Taniec z gwiazdami”, wystąpiła też w reklamie marki Apart i stworzyła własną markę kosmetyków. Ostatnio postawiła na odrobinę relaksu i wybrała się na krótki urlop w polskie góry. Teraz Julia jest już w Warszawie. Oczywiście, jak wielu z nas w okresie pandemii, trochę więcej czasu spędza w domu. Niedawno aktorka pokazała na Instagramie swoją kuchnię. Co zaskakuje we wnętrzu?

Kuchnia w mieszkaniu Julii Wieniawy

Kuchnia Julii Wieniawy urządzona jest w elegancki, ale  nowoczesny sposób. Tradycyjny parkiet, ułożony w jodełkę jest świetnym tłem dla szarych mebli i… różowej lodówki włoskiej marki Smeg. To bardzo luksusowy sprzęt AGD. Taka lodówka kosztuje majątek! Jej cena to około 7000 zł. Trzeba przyznać jednak, że wygląda doskonale. Ale to nie wszystko - widać, że Julia naprawdę pokochała tę włoską markę. Na blacie kuchennym ma też czajnik SMEG. Jego cena to około 600 zł!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.