Tutaj trening idzie w parze z wypoczynkiem!

Aleksandra Charzewska 5 lipca 2018 12:30

Podczas urlopowego wypoczynku, nie chcesz rezygnować z aktywności fizycznej? To możliwe! Wybraliśmy 5 ciekawych miejsc, gdzie w otoczeniu przyrody i pięknej architektury możesz uprawiać wyjątkowo przyjemny, a także relaksujący sport. Joga w starej stodole w Teresinie, domu w samym sercu lasu czy może we wnętrzach luksusowego pałacu w Sulisławiu? Wyruszaj na wakacje i zabierz ze sobą matę!  

1/5
Copyright @instagram.com/@fotografia.natalia.nowak
1/5

Wytwórnia Ciszy znajduje się w miejscowości Uniejów, w samym sercu Polski. Jest to miejsce otoczone lasem i polami, które często odwiedzają dzikie zwierzęta. Sala, której drzwi otwierają się na las jest idealnym miejscem do ćwiczenia jogi, medytowania i nie tylko.

2/5
joga na wakacje
Copyright @instagram.com/@daretocook
2/5

Siódmy Las to siedlisko znajdujące się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, we wsi Zawada. W tym miejscu piękno przyrody, tradycja i zdrowa, naturalna żywność łączą swoje siły aby pomóc Ci się zregenerować i odnaleźć wewnętrzny spokój. Tutaj na goście mogą wypróbować także ekologiczne SPA! 

3/5
joga na wakacje
Copyright @mmyoga.pl
3/5

Oczyszczalnia to miejsce, w którym króluje minimalizm, przestrzeń i  światło. Jeżeli nie jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, to Oczyszczalnia w Tersinie jest dla Ciebie. Tu nikt nie będzie budził Cię rano na śniadanie, ani przerywał Twoich sesji jogi. Brzmi jak miejsce idealne, prawda? 

4/5
joga na wakacje
Copyright @instagram.com/@lipowydom
4/5

Masz ochotę na wakacje w niecodziennym domu nad jeziorem? Lipowo przychodzi z odpowiedzią! W Lipowym Domu panuje błoga cisza i równowaga, w których utrzymaniu pomaga piękny mazurski krajobraz. Tu możesz uprawiać jogę na łące pełnej maków lub na pomoście! 

5/5
joga na wakacje
Copyright @facebook.com/palacsulislaw
5/5

Joga w ekskluzywnych wnętrzach Pałacu w Sulejowie, zdala od miejskiego zgiełku? Brzmi świetnie! A do tego spa, basen, specjalna dieta i dobrodziejstwa zabiegów ajuedyjskich. Wszystko to, aby pomóc Ci się odprężyć i zregenerować, a także poprawić stan zdrowia. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.