Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
KUCHNIA GWIAZD

Joanna Przetakiewicz podzieliła się prostym przepisem na dietetyczne danie!

Poznaj recepturę

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 14:31
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Gwiazdy podczas pandemii koronawirusa namawiają, aby zostać w domu. Na Instagramie Anny Lewandowskiej, Ewy Chodakowskiej i Anny Starmach pojawiają się inspirujące sposoby, jak produktywnie spędzić ten czas. Na bieżąco udziela się również polska bizneswomen, która nie rezygnuje z aktywności fizycznej, a także pokazuje fit posiłki i dzieli się ich przepisami. Ostatnio zdradziła recepturą na szybkie i proste danie, które koniecznie trzeba spróbować!

Prosty, dietetyczny przepis Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wyznała, że gotowanie nie jest jej mocną stroną! Jednak teraz, gdy pozostaje w domu, od czasu do czasu podzieli się ze swoimi followersami na Instagramie prostym przepisem, którego nie da się zepsuć! Ostatnio gwiazda opublikowała filmik, na którym przygotowuje pastę ze szpinakiem. Do jej wykonania potrzeba zaledwie kilka składników. Koniecznie poznajcie recepturę:

Penne ze szpinakiem autorstwa Joanna Przetakiewicz

Potrzebne składniki:

  • czosnek
  • suszone pomidory
  • blanszowany szpinak
  • ser feta
  • makaron penne
  • oliwa z oliwek

Sposób przygotowania:
Na patelni rozgrzej oliwę z oliwek i podsmaż posiekany czosnek. Dodaj suszone pomidory, następnie blanszowany szpinak i smaż. Pod koniec dorzuć pokrojony ser feta. W międzyczasie ugotuj makaron według przepisu na opakowaniu. Wszystkie składniki wymieszaj i gotowe!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!