Trendy wnętrzarskie 2020 - pokój dziecka
Fot. INSTAGRAM: @joannakrupa
DESIGN

Joanna Krupa pokazała bajkowy pokój swojej córeczki! Ale luksusy

Zobaczcie królewstwo małej Ashy

Marta Baran 22 maja 2020 13:30
Trendy wnętrzarskie 2020 - pokój dziecka
Fot. INSTAGRAM: @joannakrupa

Joanna Krupa sześć miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Na Instagramie młoda mama chętnie dzieli się fotografiami ze swoją córką pokazując jej urocze stylizacje oraz wnętrza pokoju. Modelka zdecydowała się na nowoczesną aranżację królestwa dla córki, stawiając na meble i dodatki w kolorze białym. Taki wystrój to hit wiosny 2020! Przestrzeń prezentuje się bardzo elegancko i, co ważne, nie jest trudna w urządzeniu. Na podobny wystrój zdecydowała się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Koniecznie zobaczcie, jak wygląda pokoik Ashy i sami oceńcie!

Trendy wnętrzarskie 2020 - pokój dziecka

Pokoik córki Joanna Krupy jest przepiękny i niezwykle dziewczęcy. Prowadząca program Top Model zdecydowała się na białe, zdobione meble. Wszystko zostało idealnie dopracowane, aby na środku znalazła się przestrzeń do zabawy. W pokoju wszystko ma swoje miejsce i nie brakuje tam mebli do przechowowania zabawek, a także potrzebnych przyborów dla maluszka. Jak można zwrócić uwagę, Asia zdecydowała się wpleść różowe akcenty, które możemy zauważyć na lampie, ramkach do zdjęć oraz pluszakach. Uroczym dodatkiem jest ogromna żyrafa, którą wcześniej mogliśmy zobaczyć w pokoiku dziecka Izabeli Janachowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Młoda mama stawia także na bezpieczeństwo. W pokoiku nie brakuje między innymi nawilżacza powietrza, a na samym środku jest rozłożona mata do zabawy, na której mała Asha bawi się najczęściej. Joanna Krupa na Instagramie często pokazuje niezbędne przybory, które mogą zainspirować młode mamy lub kobiety spodziewające się potomstwa. Modelka zarekomendowała sprawdzona markę butelek oraz smoczków:

Jak Wam podobają się wnętrza pokoiku? Poniżej zobaczcie więcej fotografii!  

Trendy wnętrzarskie 2020 - pokój dla dziecka
Fot. INSTAGRAM: @joannakrupa

Modne zabawki dla dzieci
Fot. INSTAGRAM: @joannakrupa

Wnętrza domu Joanny Krupy
Fot. INSTAGRAM: @joannakrupa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…