Zachcianki corki Joanny Krupy spelnione na planie Top Model
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Joanna Krupa podarowała małej Ashy niesamowity prezent urodzinowy!

W sam raz dla małej podróżniczki!

Aleksandra Frankowska 6 listopada 2020 13:27
Zachcianki corki Joanny Krupy spelnione na planie Top Model
Fot. Instagram

Odkąd Joanna Krupa została mamą, jej życie bardzo się zmieniło. Mała Asha to kopia modelki – urodą dziewczynki zachwyca się cały świat. Trudno uwierzyć, że niedawno Asha skończyła roczek, a jej mama podarowała jej wyjątkowy prezent z tej okazji. Trzeba przyznać, że Joanna Krupa ma świetny gust, a upominek to wybór w sam raz dla małej podróżniczki, która obecnie ma aż dwa domu – jeden w Polsce, z drugi w USA.

Joanna Krupa w roli mamy

Modelka i prezenterka od początku trwania programu Top Model w Polsce, była bardzo zaangażowana w rozwój swojej kariery. Wydawałoby się, że wszystko się zmieni, kiedy na świat przyjdzie jej córeczka, jednak macierzyństwo wcale nie stało się przeszkodą w realizowaniu kolejnych projektów zawodowych przez Joannę Krupę. Na plan najnowszej edycji Top Model modelka przyleciała z USA wraz z Ashą, którą w trakcie nagrań opiekuje się babcia lub jej tata.

Pierwsze urodziny córki Joanny Krupy

Na Instagramie modelki można zobaczyć, jak szybko rośnie mała Asha i bardzo się zmienia. Niedawno cała rodzina świętowała pierwsze urodziny dziewczynki, a Joanna Krupa w social-mediach pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z życzeniami dla córeczki. W tle widać natomiast wózek, który otrzymała mała Asha. To model Evolution Cocoon marki Kinderkraft, który kosztuje około 1200 zł. Wygląda bardzo nowocześnie i z pewnością idealnie sprawdzi się przy wyjazdowym trybie życia całej rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

That stylish stroller gliding down the streets with @joannakrupa is our EVOLUTION COCOON! ✨ A super stroller with premium wheels in 4 trendy colors. It’s no surprise that it’s not just kids who fall in love with it, but their parents too! 💓 EVOLUTION COCOON już teraz do wygrania w konkursie na Facebooku Kinderkraft Polska - link w bio! 💥 #Kinderkraft #easywithkids #joannakrupa #evolutioncocoon #kinderkraftevolutioncocoon #stroller #strollers #wózek #wózekdziecięcy #spacerówka #dladzieci #mamąbyć #mamaidziecko #razemnajlepiej #mojewszystko #konkurs #happykids #happychild #happyfamily #familyactivity #instamum #babyboy #babygirl #kindheit #lebenmitkindern #bebedamour #lesenfants #schwanger #silladepaseo #passeggino

Post udostępniony przez @ kinderkraftofficial

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I dreamt of u for 41 years 💗 Dreams do come true . Happy first birthday my angel .

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.