Jak wyglądają wnętrza?

Redakcja Viva! 14 lipca 2020 18:31

Czyżby pandemia koronawirusa sprawiła, że kochająca luksus Jennifer Lopez postanowiła żyć bardziej skromnie. Gwiazda właśnie kupiła za 1,4 miliona dolarów przytulny jednopiętrowy dom w Encino w Kalifornii. Trzeba przyznać, że ani cena ani wnętrza domu nie są powalające jak na warunki hollywoodzkie! Czy Lopez przeniesie się tu z ukochanym Alexem Rodriguezem i ich dziećmi? Para ma też inne, bardziej luksusowe domy: w Bel Air, w Malibu, w Miami i apartament na Manhattanie.
 

Nowy dom Jennifer Lopez w Encino

Dom ma zaledwie trzy sypialnie, dwie łazienki i toaletę. Dom został zbudowany w 1948 roku. Wewnątrz na podłogach królują szerokie deski z twardego drewna. Surowe białe ściany i drewniane sklepienia w ciemnym kolorze dają poczucie eleganckiego minimalizmu.


 

1/5
jennifer-lopez-dom-encino-salon-wystroj-wnetrze
Copyright @East News
1/5

Przestronny salon z kominkiem urządzony jest w prosty, klasyczny sposób.

2/5
jennifer-lopez-dom-encino-kuchnia-wystroj-wnetrze
Copyright @East News
2/5


Kuchnia została odświeżona na początku tego roku, jest otwarta na salon i wyposażona jest w szare szafki i urządzenia ze stali nierdzewnej. Centralnie umiejscowiona wyspa pełni również funkcję baru śniadaniowego.

3/5
jennifer-lopez-dom-encino-sypialnia-wnetrze-wystroj
Copyright @East News
3/5

W głównej sypialni brakuje luksusów godnych milionerów…

4/5
jennifer-lopez-dom-encino-lazienka-wnetrze-wystroj
Copyright @East News
4/5

W największej łazience znajduje się zarówno prysznic, jak i wolnostojąca wanna.

5/5
jennifer-lopez-dom-encino-ogrod-patio-kupila-nowa-posiadlosc
Copyright @East News
5/5

Zadaszone patio jest idealnie zaprojektowane do spędzania czasu na zewnątrz.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…