Jak wyglądają wnętrza?

Redakcja Viva! 14 lipca 2020 18:31

Czyżby pandemia koronawirusa sprawiła, że kochająca luksus Jennifer Lopez postanowiła żyć bardziej skromnie. Gwiazda właśnie kupiła za 1,4 miliona dolarów przytulny jednopiętrowy dom w Encino w Kalifornii. Trzeba przyznać, że ani cena ani wnętrza domu nie są powalające jak na warunki hollywoodzkie! Czy Lopez przeniesie się tu z ukochanym Alexem Rodriguezem i ich dziećmi? Para ma też inne, bardziej luksusowe domy: w Bel Air, w Malibu, w Miami i apartament na Manhattanie.
 

Nowy dom Jennifer Lopez w Encino

Dom ma zaledwie trzy sypialnie, dwie łazienki i toaletę. Dom został zbudowany w 1948 roku. Wewnątrz na podłogach królują szerokie deski z twardego drewna. Surowe białe ściany i drewniane sklepienia w ciemnym kolorze dają poczucie eleganckiego minimalizmu.


 

1/5
jennifer-lopez-dom-encino-salon-wystroj-wnetrze
Copyright @East News
1/5

Przestronny salon z kominkiem urządzony jest w prosty, klasyczny sposób.

2/5
jennifer-lopez-dom-encino-kuchnia-wystroj-wnetrze
Copyright @East News
2/5


Kuchnia została odświeżona na początku tego roku, jest otwarta na salon i wyposażona jest w szare szafki i urządzenia ze stali nierdzewnej. Centralnie umiejscowiona wyspa pełni również funkcję baru śniadaniowego.

3/5
jennifer-lopez-dom-encino-sypialnia-wnetrze-wystroj
Copyright @East News
3/5

W głównej sypialni brakuje luksusów godnych milionerów…

4/5
jennifer-lopez-dom-encino-lazienka-wnetrze-wystroj
Copyright @East News
4/5

W największej łazience znajduje się zarówno prysznic, jak i wolnostojąca wanna.

5/5
jennifer-lopez-dom-encino-ogrod-patio-kupila-nowa-posiadlosc
Copyright @East News
5/5

Zadaszone patio jest idealnie zaprojektowane do spędzania czasu na zewnątrz.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.