Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Jennifer Lopez zdradziła, jakie są jej ulubione ćwiczenia wzmacniające!

Wokalistka od lat zachwyca sylwetką!

Aleksandra Frankowska 8 lipca 2021 16:27
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez jak przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, przechodzi obecnie najlepszy okres w swoim życiu. Aktorka i wokalistka, która w tym roku skończy 52 lata wygląda niesamowicie – wszystko to zawdzięcza zdrowemu stylowi życia, ale również ćwiczeniom, z których nigdy nie rezygnuje. Wiemy, jakie są jej ulubione!

Czytaj też: Jennifer Lopez pokazała się w najgorszej fryzurze w historii!

Ulubione ćwiczenia wzmacniające Jennifer Lopez

Intensywne treningi to nieodłączna część życia wokalistki. Trenuje zarówno w domu, jak i na siłowni, a towarzyszą jej zawsze łatwo dostępne akcesoria.

Jennifer Lopez uwielbia ćwiczenia z piłką lekarską. Efekty są u niej najbardziej widoczne na brzuchu – w ten sposób wzmacnia mięśnie głębokie. J.Lo zawsze zwraca też uwagę na rozgrzewkę – bez niej nie zaczyna treningu. Pod ręką ma zawsze butelkę wody, nie tylko jako nawodnienie, ale również jako ciężarek.

Zobacz też: Jennifer Lopez już tak nie wygląda! Postawiła na zupełnie nową fryzurę!

Ćwiczycie z piłką, tak jak Jennifer Lopez? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.