Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Jarosław Bieniuk pokazał dom na Halloween 2020!

Wraz z dziećmi postawili na niesamowite dekoracje!

Aleksandra Frankowska 30 października 2020 11:28
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk od śmierci Anny Przybylskiej, samotnie wychowuje trójkę dzieci. Stara się być wzorowym ojcem i dba też o rozrywkę dla najmłodszych. Tym razem Bieniuk pochwalił się na Instagramie dekoracjami domu na Halloween. Jedna dynia przed drzwiami jest szczególna i stanowi niezwykły symbol!

Halloween w Polsce

Święto poprzedzające dzień Wszystkich Świętych przywędrowało do Polski z USA, mniej więcej w latach 90. Według amerykańskiej tradycji, wszyscy przebierają się wówczas w niesamowite stroje, imprezują, zaś dzieci zbierają cukierki chodząc od domu do domu i zadając słynne pytanie – Cukierek albo psikus? Symbolem tego święta na całym świecie jest lampion w kształcie dyni. W Polsce Halloween budzi ogromne kontrowersje, głównie z uwagi na fakt obecności w nim czarownic i straszydeł, od których bardzo odwodzi kościół katolicki.

Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi ustroił dom na Halloween 2020

Jak widać, w rodzinie Bieniuków Halloween będzie obchodzony dość hucznie. Piłkarz wraz z dziećmi ozdobił ich dom przepięknymi lampionami z dyni. Uwagę zwróciła przede wszystkim jedna, w której wydrążony został symbol Strajku Kobiet. W ten sposób Bieniuk podkreślił swoją solidarność z kobietami, które od kilku dni walczą o swoje prawa w Polsce. 

Bieniuk udekorował dom na Halloween 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołych Świąt Kochani💫 🎄🎅🏻

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prosto z górskich stoków, życzymy Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2019 💫🥂

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Zawsze chciałem mieć takie coś ...” 🎶

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.