Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS
Z życia gwiazd

Jakie przyjemności w sypialni lubią gwiazdy? I co to jest seks hiszpański?

Do tej formy bliskości z partnerem przyznali się Nicole Kidman, Kim Kardashian i Justin Bieber!

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2019 17:12
Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS

Seks hiszpański znany również pod nazwą seks na Hiszpana, to propozycja dla odważnych par, które lubią interesującą grę wstępną. Niektórzy uważają także, że można ją stosować jako jedną z pozycji seksualnych. Wybór zależy od was, kwestia otwartości i wyobraźni! Seks hiszpański jest uwielbiany przez gwiazdy i stosowany jako dodatkowa przyjemność w sypialni. Chociaż niektóre kobiety uważają tę pozycję za zbyt dominującą ze strony mężczyzny, to są i takie, którym ta opcja bardzo odpowiada. Kim Kardashian przyznała w wywiadzie dla magazynu People, że jej mąż Kanye West, nie potrafi obejść się bez tej formy zbliżenia. Sam Kanye powiedział kiedyś, że "uprawia seks 500 razy dziennie". Na pewno seks hiszpański może być ciekawym urozmaiceniem. Jedno jest pewne, trzeba ustalić z partnerem czy chcemy, żeby to było traktowane jako element gry wstępnej i czy ta forma nam odpowiada.

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród Grammy 2015
Fot. ONS

Co to jest seks hiszpański?

Seks po hiszpańsku to określenie na stosunek międzypiersiowy. Mężczyzna wkłada członek między piersi kobiety i wykonuje ruchy frykcyjne. Ta forma przyjemności zakłada pełną dominację partnera - mężczyzna czerpie największą przyjemność ze stosunku, a kobieta jest stroną bierną. Mimo to, wiele pań bardzo lubi tę formę zbliżenia, a element dominacji działa na nie podniecająco.

Gwiazdy, które uwielbiają seks hiszpański?

Polskie gwiazdy bardzo mało mówią o swoich intymnych sprawach. Do eksperymentów w sypialni przyznała się kiedyś Natalia Siwiec, Joanna Krupa podkreślała w wywiadach, że bardzo lubi seks ze swoim ukochanym. Dla Edyty Górniak akt miłosny jest ceremonią zbliżenia się do kogoś na wszystkich możliwych płaszczyznach, począwszy od duchowej. Zagraniczne gwiazdy są bardziej otwarte i zdecydowanie częściej wypowiadają się na temat seksu. Jedna z najbardziej lubianych par show-biznesu Nicole Kidman i Keith Urban w jednym z radiowych wywiadów, otwarcie opowiedzieli o swoich upodobaniach seksualnych.

Ona jest szalona w łóżku - powiedział w jednej z australijskich stacji radiowych mąż Nicole Kidman

Uwielbiam seks hiszpański z Nicole.

Fot. ONS

Seks hiszpański preferuje również modelka Kate Upton. Celebrytka jest związana obecnie z Justinem Verlanderem, który zawodowo gra w drużynie baseballowej. 

Przed meczem oczywiście nie ma seksu - absolutnie żadnego. Odkryłam również, że po dobrym meczu również nie ma seksu ponieważ Justin jest fizycznie wyczerpany. Seks hiszpański jest dla nas ratunkiem!

Kate Upton w  reklamie bielizny Yamamay
Fot. ons.pl

Seks hiszpański jest jedną z ulubionych pozycji Bena Fostera i Robin Wright, do eksperymentów przyznała się również Jane Fonda oraz top para ostatnich miesięcy Justin Bieber i Hailey Bieber. Jak myślicie, czy polskie gwiazdy również są takie otwarte?  

Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.