TYLKO U NAS!

Tomasz Zubilewicz o zmianach zachodzących w atmosferze!

Jaka jest przyszłość naszej planety?

Aleksandra Frankowska 1 października 2020 09:30

O tym, jak wielkie zmiany zachodzą w atmosferze mówić można bez końca. O swoich spostrzeżeniach i wieloletnich obserwacjach opowiedział nam Tomasz Zubilewicz, prezenter pogody i dziennikarz telewizji TVN, TVN24 oraz TVN Meteo. Specjalnie dla magazynu VIVA! Eko opowiedział o tym, jak według niego wyglądać będzie przyszłość naszej planety.

To wszystko, co dzieje się aktualnie w atmosferze, przyspieszenie tych zmian, jest rzeczą normalną, bo klimat na Ziemi się zmieniał, zmienia i będzie się zmieniać. Niepokojące jest to, że te zmiany w klimacie zachodzą bardzo szybko. Coraz wyższa temperatura oceanu światowego i wszystkie niże, które kształtują pogodę w wielu regionach, cyklony - mają one w sobie raz więcej dynamizmu i mocy. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.