Jaka bedzie pogoda na swieta 2020?
Fot. Canva
VIVA! Tylko u nas

Jaka będzie pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2020?

Czy możemy liczyć na śnieg i mróz?

Aleksandra Frankowska 21 grudnia 2020 16:27
Jaka bedzie pogoda na swieta 2020?
Fot. Canva

Kto z nas nie marzy o białych świętach, które pamiętamy jeszcze z dzieciństwa? Metrowe zaspy, lodowisko, lepienie bałwana i bitwa na śnieżki - często zastanawiamy się, czy to jeszcze wróci? Święta 2020 już w tym tygodniu, a synpoptycy przewidują, jaka pogoda czeka nas podczas tych trzech dni. Czy możemy spodziewać się śniegu?

Jaka pogoda będzie w Wigilię 24 grudnia 2020?

Wigilia będzie w tym roku wyjątkowo ciepła, z uwagi na to, że do Polski dotrze strumień ciepłej masy powietrza polarnego-morskiego. Najwyższe temperatury odnotowane będą na południu kraju, od 7, nawet do 10 stopni Celsjusza. W dalszej części kraju temperatura na Święta 2020 będzie wynosiła średnio 4 stopnie, a najzimniej - tradycyjnie - będzie w województwie podlaskim. 

Jaka pogoda będzie 25 grudnia 2020?

Pierwszy dzień świąt przyniesie spore ochłodzenie, z uwagi na chłodne masy powietrza przybywające z północnego-wschodu. Średnia temperatura dla całej Polski to około 4 stopni, a lokalnie można spodziewać się niewielkich opadów śniegu!

Jaka pogoda będzie 26 grudnia 2020?

Wraz z końcem świąt, przyjdzie do nas prawdziwa zima. Temperatura w całym kraju wahać się będzie pomiędzy 4, a 0 stopni Celsjusza. Wieczorem można spodziewać się też ujemnej temperatury. Jeśli chodzi o śnieg na Święta 2020, to popada  również lokalnie, ale nie można się nastawiać, że zostanie z nami na dłużej. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.