Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?
Fot. Stock.Adobe.com
STYL ŻYCIA

Jak zorganizować perfekcyjne przyjęcie w ogrodzie?

W upalne dni przygotuj ucztę na świeżym powietrzu!

Redakcja VIVA! 27 lipca 2018 11:30
Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?
Fot. Stock.Adobe.com

Kiedy za oknem lato rozpieszcza piękną i słoneczną pogodą, warto wykorzystać sprzyjającą aurę i przenieść życie towarzyskie do ogrodu. Przyjęcie w ogrodzie to doskonały pomysł na zorganizowanie rocznicy ślubu, urodzin czy choćby spotkanie w gronie znajomych. Organizując przyjęcie na zewnątrz warto pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach, dzięki którym przedsięwzięcie osiągnie sukces, a czas spędzony w gronie najbliższych pozwoli naładować baterie przed deszczowymi jesiennymi dniami.

Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?
Fot. mat. prasowe

Centralnym miejscem spotkań w ogrodzie jest stół. Jeśli w ogrodzie znajduje się duże rozłożyste drzewo, można ustawić stół pod drzewem - zapewni ono naturalny cień.

Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?
Fot. mat. prasowe

Gwoździem programu przyjęć w ogrodzie jest na pewno grill lub ognisko. Grillowanie w ogrodzie to świetny sposób na wspólne przyrządzanie potraw, które w Polsce stało się rytuałem towarzyskim.


Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?
Fot. mat. prasowe

Przyjęcia w ogrodzie zwykle odbywają się w godzinach popołudniowych i trwają do wieczora, dlatego nie można zapomnieć o praktycznym oświetleniu. Odpowiednio dobrane oświetlenie nada przyjęciu niepowtarzalny urok. Świetnie sprawdzą się papierowe lampiony, świeczki umieszczone w niewielkich słoikach czy lampki choinkowe.

Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?
Fot. mat. prasowe

Nieodzownym elementem przyjęcia są napoje. Możemy podać wodę z cytryną i miętą (szczególnie, jeśli posiadamy ją w przydomowym ogrodzie), lemoniadę oraz owocowy poncz. Świetnie do schładzania napojów sprawdzi się niezwykle funkcjonalny barek Cool Bar, który dodatkowo może posłużyć jako stolik koktajlowy.

Więcej informacji www.keter.pl i www.curver.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.