natalia-siwiec-urodziny-37-jak-swietowala-gwiazda-impreza-modelka
Fot. Instagram: @nataliasiwiec.official
o tym się mówi!

Jak Natalia Siwiec świętowała 37. urodziny na Balearach?

Luksus w hollywoodzkim wydaniu! Gwiazda bawiła się ze znanymi przyjaciółmi! O kogo chodzi?

Redakcja VIVA! 3 sierpnia 2020 14:30
natalia-siwiec-urodziny-37-jak-swietowala-gwiazda-impreza-modelka
Fot. Instagram: @nataliasiwiec.official

Modelka i gwiazda Instagrama (na tym portalu społecznościowym śledzi ją ponad milion obserwatorów!) Natalia Siwiec 1 sierpnia skończyła 37 lat. Jak świętowała urodziny? Celebrytka wybrała się z rodziną i znajomymi na Baleary. Nie był to zwykły urlop z biura podróży ani zwykli goście urodzinowi… Siwiec bawiła się z przyjaciółmi-celebrytami: Jarosławem Bieniukiem, a wakacje spędzili na jachcie, płynąc z hiszpańskiej wyspy Ibizy na Formenterę i z powrotem!

37. urodziny Natalii Siwiec

Urodzinową fetę relacjonował na swoim profilu na Instagramie mąż Natalii, Mariusz Raduszewski. Podczas party, Natalia oraz córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka  Oliwia Bieniuk bawiły się wyśmienicie. Świętowaniu towarzyszył szampan. Na Formenterze wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, które na swoim profilu na Instagramie opublikowała Natalia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PEŁNIA SZCZĘŚCIA😆🥰NAJLEPIEJ!

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Seksowna Natalia Siwiec skończyła 37 lat!

Trzeba przyznać, że Natalia wygląda na dwadzieścia kilka, a nie prawie 40 lat! Nic więc dziwnego, że chętnie eksponuje idealną figurę - na jachcie pozowała w supermodnym różowym kostiumie. Oczywiście podczas całej urodzinowej fety nie zabrakło też urodzinowego tortu - trzeba przyznać, że był nietypowy. Na stole pojawił się garnek z kremem, rurkami i cukierkami. Oczywiście była też świeczka, a na tacy napis: „Felicidades Natasha”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💕MAGIC BIRTHDAY💕

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Natalia świętowała urodziny w iście hollywoodzkim stylu! Wakacje na jachcie to jedna z ulubionych rozrywek gwiazd - nic dziwnego, nikt nie może ich tam przyłapać, mogę więc się w pełni zrelaksować. Podoba Wam się takie urodzinowe party?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.