Paulina Młynarska
Fot. Instagram/Paulina Młynarska
Domy gwiazd

Jak mieszka Paulina Młynarska? Dziennikarka przeprowadziła się do Grecji!

Jej wnętrza są bardzo przytulne!

Aleksandra Frankowska 21 maja 2021 16:27
Paulina Młynarska
Fot. Instagram/Paulina Młynarska

Paulina Młynarska jakiś czas temu porzuciła życie w Polsce i przeprowadziła się na Kretę. Tam mieszka w przepięknym, uroczym domu ze swoimi licznymi zwierzętami, praktykuje jogę i pisze książki. Jej dom na zdjęciach przypomina prawdziwą oazę spokoju. Widać, że dziennikarka znalazła prawdziwe miejsce na ziemi i jest tam absolutnie szczęśliwa. Na zdjęciach z Instagrama możemy podziwiać jej domowe wnętrza, które są bardzo inspirujące. Jak mieszka Paulina Młynarska?

Czytaj też: Paulina Młynarska pokazała zdjęcie po mastektomii. Zwraca uwagę na poważny problem...

Dom Pauliny Młynarskiej na Krecie

W domu, który Paulina Młynarska kupiła na Krecie panuje niesamowita atmosfera. Wnętrza są bardzo przytulne i jednocześnie artystyczne. Całkowicie oddają duszę dziennikarki, która uwielbia naturę. W jego wnętrzu dominują drewniane, ręcznie robione meble oraz mnóstwo tekstylnych dodatków. Młynarska uwielbia wzorzyste narzuty, podszewki i zasłony.

Zobacz też: Apartament Pauliny Młynarskiej na Krecie na wynajem!

Skromny domek jest niezwykle urokliwy, z przepięknym widokiem na góry. Wnętrza przyozdobione są również artystycznymi obrazami, które dodają im jeszcze bardziej niezwykłego charakteru. Nie brakuje tam też psów i kotów, które kocha dziennikarka.

Jak podobają Wam się jej wnętrza? Czyż nie jest to prawdziwa oaza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.