Anna Mucha pokazała mieszkanie 2020
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Jak mieszka Anna Mucha? Aktorka pokazała stylowe wnętrza!

Są niezwykle luksusowe!

Aleksandra Frankowska 22 września 2020 13:30
Anna Mucha pokazała mieszkanie 2020
Fot. Instagram

Anna Mucha to aktorka znana nie tylko z serialu M jak Miłość. Gwiazda przez długi czas była partnerką Kuby Wojewódzkiego, a po rozstaniu, para pozostaje w dobrych relacjach. Mucha chętnie relacjonuje swoje prywatne życie na Instagramie. Wśród jej najnowszych zdjęć pojawiło się wiele takich, które ukazują wnętrze jej mieszkania. Jak mieszka Anna Mucha?

Kariera Anny Muchy

Mucha na szklanym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat. Zagrała wówczas w filmie Andrzeja Wajdy. Od 17 lat związana jest z serialem M jak Miłość, gdzie wciela się w postać Magdaleny Marszałek. Anna Mucha gra również w licznych komediach romantycznych. Aktorka chętnie pojawia się na czerwonym dywanie i wydarzeniach branżowych, zyskując coraz szersze grono swoich fanów. Znana z ciętego języka gwiazda, prowadziła też kilka telewizyjnych show. Chociaż bardzo chroni swojego prywatnego życia, gwiazda uchyliła ostatnio rąbka tajemnicy i pokazała, jak mieszka. 

Jak mieszka Anna Mucha?

Najnowsze zdjęcia, które Anna Mucha publikuje na swoim Instagramie to przede wszystkim wnętrza jej mieszkania. Aktorka pokazała między innymi salom i łazienkę, a także kawałek przedpokoju ze stylowymi schodami. Anna Mucha mieszka w odremontowanej, starej kamienicy. Nie usunęła ze swoich wnętrz eleganckiego parkietu i drzwi, które świadczą o tym, że mieszkanie ma niesamowity klimat. W aranżacji wnętrz Anna Mucha wybiera minimalizm. Łącz klasyczną biel z czernią, a w jej przestrzeniach znajduje się wiele kwiatów. Podoba się Wam jak mieszka Anna Mucha?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@izabelawojcik21 @sylwia.habdas @violapiekut @magiabrylantow

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Luksusowa łazienka Anny Muchy

Uwagę fanów przyciągają również zdjęcia łazienki, która także zaaranżowana została w kolorach czerni i bieli. Anna Mucha uwielbia otaczać się kwiatami, dlatego też nie brakuje ich w toalecie. Przy dużym lustrze aktorka trzyma je w pięknym wazonie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Because I’m happy 💋 #happy

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.