Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Domy gwiazd

Jak mieszka Aneta Zając, pokazała piękną kuchnię i przestronny taras!

Jak Wam się podobają takie wnętrza?

Redakcja VIVA! 11 kwietnia 2021 17:31
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Zając jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek serialowych i teatralnych. Aktorka, jest bardzo aktywna w social mediach, od lat próbuje swoich sił w zawodzie, a prywatnie jest mamą dwóch 10-letnich chłopców - Roberta i Michała. Aktorka prowadzi na Instagramie profil Zając kica w kuchni, na którym z przyjemnością pokazuje swoją wielką pasję, jaką jest gotowanie. Jakiś czas temu w życiu Anety Zając pojawił się nowy mężczyzna, z którym aktorka buduje szczęśliwy związek. Jest ostrożna i bardzo rzadko informuje w social mediach o swoim życiu prywatnym, swój dom również prezentuje bardzo sporadycznie. Jesteście ciekawi jak mieszka znana aktorka, Aneta Zając?

Zobacz także: Aneta Zając znów jest zakochana. Jej partner to były ukochany znanej dziennikarki.

Jakie mieszkanie ma Aneta Zając wiosną 2021?

Ze zdjęć zamieszczonych przez aktorkę na Instagramie można jednak wywnioskować, że Aneta Zając uwielbia minimalizm, ale jednocześnie w jej domu jest przytulnie i rodzinnie. Kuchnia urządzona jest w jasnych kolorach z elementami drewnianych dodatków, wnętrza ocieplone są wiosennymi kwiatami i ozdobami. A w pokoju dziennym jest telewizor i duża, wygodna sofa. Sami zobaczcie, podoba Wam się taki klimat? 

Zobacz także: Aneta Zając zdecydowała się na dużą zmianę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.