Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Domy gwiazd

Jak mieszka Aneta Zając, pokazała piękną kuchnię i przestronny taras!

Jak Wam się podobają takie wnętrza?

Redakcja VIVA! 11 kwietnia 2021 17:31
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Zając jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek serialowych i teatralnych. Aktorka, jest bardzo aktywna w social mediach, od lat próbuje swoich sił w zawodzie, a prywatnie jest mamą dwóch 10-letnich chłopców - Roberta i Michała. Aktorka prowadzi na Instagramie profil Zając kica w kuchni, na którym z przyjemnością pokazuje swoją wielką pasję, jaką jest gotowanie. Jakiś czas temu w życiu Anety Zając pojawił się nowy mężczyzna, z którym aktorka buduje szczęśliwy związek. Jest ostrożna i bardzo rzadko informuje w social mediach o swoim życiu prywatnym, swój dom również prezentuje bardzo sporadycznie. Jesteście ciekawi jak mieszka znana aktorka, Aneta Zając?

Zobacz także: Aneta Zając znów jest zakochana. Jej partner to były ukochany znanej dziennikarki.

Jakie mieszkanie ma Aneta Zając wiosną 2021?

Ze zdjęć zamieszczonych przez aktorkę na Instagramie można jednak wywnioskować, że Aneta Zając uwielbia minimalizm, ale jednocześnie w jej domu jest przytulnie i rodzinnie. Kuchnia urządzona jest w jasnych kolorach z elementami drewnianych dodatków, wnętrza ocieplone są wiosennymi kwiatami i ozdobami. A w pokoju dziennym jest telewizor i duża, wygodna sofa. Sami zobaczcie, podoba Wam się taki klimat? 

Zobacz także: Aneta Zając zdecydowała się na dużą zmianę!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.