Koronawirus
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jak księżna Meghan spędza czas na kwarantannie z Archiem?!

Czy wychodzą z domu?

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 18:30
Koronawirus
Fot. Getty Images

Liczne zakażenia koronawirusem sparaliżowały niemal cały świat. Z dnia na dzień jest coraz więcej zakażonych osób. Koronawirus nie oszczędza również gwiazd show biznesu, a także członkach rodziny królewskiej. Jak wiemy wnuk cesarza Austrii - Karl Habsburg został zarażony koronawirusem. To z pewnością zaniepokoiło księżną Meghan oraz księcia Harry'ego, którzy mają 10-miesięcznego syna Archiego. Para obecnie przebywa w Kanadzie, nieopodal Vancouver. Jakie środki bezpieczeństwa zachowali i jak wygląda ich kwarantanna?

Księżna Meghan i książę Harry na kwarantannie

Młodzi rodzice są zaniepokojeni sytuacją panującą na świecie. Aby czuć się bezpieczniej Meghan zaczęła nosić w domu lateksowe rękawiczki i tego samego wymaga również od swojej służby. Teraz gdy para nie pełni już królewskich obowiązków znacznie mniej podróżują oraz nie mają aż takiej styczności z innymi ludźmi. Mimo, że sytuacja na świecie nie jest zbyt komfortowa, Meghan oraz Harry postanowili wykorzystać ten czas i poświęcają więcej czasu Archiemu. Jak zdradził Us Magazine przestrzegają zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz starają się być jak najczęściej w domu. Mimo to Meghan nie rezygnuje z codziennych spacerów z synkiem. Aby unikać tłumów teraz częściej wybierają się do lasu, który znajduje się nieopodal ich posiadłości. Jak informuje zagraniczny portal spędzają około godziny lub dwóch na świeżym powietrzu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez #RoyallyPositive (@worldofroyals)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.