Beyonce, Jay Z
Fot. East News
O tym się mówi

Jak wyglądali Beyoncé i Jay-Z w dniu swojego ślubu 12 lat temu?

Tina Knowles pokazała nieopublikowane zdjęcie!

Redakcja VIVA! 5 kwietnia 2020 18:31
Beyonce, Jay Z
Fot. East News

Beyoncé i Jay-Z to małżeństwo, które od lat funkcjonuje razem zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej. Jak każda para przeżywali zarówno wzloty jak i upadki, ale z kryzysów wychodzili obronną ręką. Dwa lata temu Beyoncé i Jay-Z odnowili nawet przysięgę małżeńską. W ten sposób uczcili swoją dziesiątą rocznicę ślubu! Był również czas kiedy spekulowano o wielkim kryzysie w związku popularnej pary, uważano że w małżeństwie pojawił się wątek zdrady, a następnie długa terapia, dzięki której przetrwali i zostali razem. Od wielu lat uchodzą za jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających par show-biznesu. Małżeństwo wychowuje wspólnie trójkę dzieci. W styczniu 2012 roku urodziła Blue Ivy, która dziś ma osiem lat, a w czerwcu 2017 roku na świecie pojawiły się bliźniaki, Rumi i Sir.

Beyonce i Jay-Z świętowali dwunastą rocznicę ślubu

Małżonkowie w sobotę 4 kwietnia 2020, świętowali dwunastą rocznicę ślubu. Z tej okazji w mediach społecznościowych fani składali im życzenia, bliscy publikowali pamiątkowe zdjęcia. Wśród nich była m.in. matka Beyonce, Tina Knowles, która pokazała niepublikowaną fotografię ślubną. W opisie zdradziła długo skrywany sekret i ujawniła, że to ona zaprojektowała suknię córki:

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla Bey i Jay’a. Wydaje się, jakby ten dzień był wczoraj. Przytrzymuję suknię, którą zaprojektowała. Co za piękne wspomnienia.  Troje dzieci później, a wasza miłość wciąż trwa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I be the boss of that!

Post udostępniony przez JAY-Z 🐐 NEWS (@jayzgoatnews)

TAGI #Beyoncé #ślub

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.