Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

Te piękne trendy weselne są niezwykle popularne na Instagramie!

Planujesz ślub? Te wskazówki Cię zainspirują!

Ksenia Krasko 22 kwietnia 2019 15:00
Fot. stock.adobe.com

Instagram to idealne miejsce na znalezienie najpiękniejszych pomysłów na Twój ślub! Oto 6 najmodniejszych trendów weselnych – wykorzystaj te pomysły!

Modne trendy weselne 2019

Owoce sprawdzą się jako dekoracja stołu

Cytryny, ananasy, truskawki... Dlaczego? Są świeże, kolorowe i jadalne! Owoce to nietypowa dekoracja stołów na ślub, ale wyjątkowy zapach najlepiej podkreśli wiosenno-letni nastrój wesela.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weddingfavorites Bridal Shop (@weddingfavorites)

Pastelowa tonacja to najlepszy wybór ślubny

Naczynia, obrusy i elementy dekoracyjne w pastelowych odcieniach stanowią piękne tło! Z łatwością dopasujesz wystrój do pięknych kwiatów, zachwycając swoich gości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wedding (@wedding)

Modne zabezpieczenie przed zmianą pogody

Płócienny lub przezroczysty namiot jest koniecznością przy ślubach na świeżym powietrzu. Zadbaj jednak o kilka istotnych szczegółów – wiklinową podłogę, delikatne girlandy, światełka i, oczywiście, kwiaty. To sposób na wesele w wyjątkowo romantycznym klimacie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Byron Bay Weddings (@byronbayweddings)

Wypróbuj menu... z odzysku!

Papier z recyklingu to nowe estetyczne zobowiązanie na wiosenno-letni ślub! Menu w delikatnych kolorach na pewno spodoba się twoim gościom.

Dodaj sezonowe kwiaty na tort weselny

Niezwykłe, bardzo kolorowe kwiaty dominują, jeśli chodzi o tegoroczne trendy tortów weselnych! Biała polewa ciasta, jak puste płótno, idealnie zrównoważy nasycone odcienie najmodniejszych roślin sezonu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 100 Layer Cake (@100_layercake)

Najważniejszy trend weselny 2019: kwiaty, kwiaty, i jeszcze raz kwiaty!

Kwiaty znajdują swoje miejsce absolutnie wszędzie! Na stołach, zawieszone pod sufitem, ustawione w sali weselnej, w rękach panny młodej, w daniach i koktajlach... Powinny być wszędzie, gdzie się tylko da!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.