Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

Te piękne trendy weselne są niezwykle popularne na Instagramie!

Planujesz ślub? Te wskazówki Cię zainspirują!

Ksenia Krasko 22 kwietnia 2019 15:00
Fot. stock.adobe.com

Instagram to idealne miejsce na znalezienie najpiękniejszych pomysłów na Twój ślub! Oto 6 najmodniejszych trendów weselnych – wykorzystaj te pomysły!

Modne trendy weselne 2019

Owoce sprawdzą się jako dekoracja stołu

Cytryny, ananasy, truskawki... Dlaczego? Są świeże, kolorowe i jadalne! Owoce to nietypowa dekoracja stołów na ślub, ale wyjątkowy zapach najlepiej podkreśli wiosenno-letni nastrój wesela.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weddingfavorites Bridal Shop (@weddingfavorites)

Pastelowa tonacja to najlepszy wybór ślubny

Naczynia, obrusy i elementy dekoracyjne w pastelowych odcieniach stanowią piękne tło! Z łatwością dopasujesz wystrój do pięknych kwiatów, zachwycając swoich gości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wedding (@wedding)

Modne zabezpieczenie przed zmianą pogody

Płócienny lub przezroczysty namiot jest koniecznością przy ślubach na świeżym powietrzu. Zadbaj jednak o kilka istotnych szczegółów – wiklinową podłogę, delikatne girlandy, światełka i, oczywiście, kwiaty. To sposób na wesele w wyjątkowo romantycznym klimacie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Byron Bay Weddings (@byronbayweddings)

Wypróbuj menu... z odzysku!

Papier z recyklingu to nowe estetyczne zobowiązanie na wiosenno-letni ślub! Menu w delikatnych kolorach na pewno spodoba się twoim gościom.

Dodaj sezonowe kwiaty na tort weselny

Niezwykłe, bardzo kolorowe kwiaty dominują, jeśli chodzi o tegoroczne trendy tortów weselnych! Biała polewa ciasta, jak puste płótno, idealnie zrównoważy nasycone odcienie najmodniejszych roślin sezonu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 100 Layer Cake (@100_layercake)

Najważniejszy trend weselny 2019: kwiaty, kwiaty, i jeszcze raz kwiaty!

Kwiaty znajdują swoje miejsce absolutnie wszędzie! Na stołach, zawieszone pod sufitem, ustawione w sali weselnej, w rękach panny młodej, w daniach i koktajlach... Powinny być wszędzie, gdzie się tylko da!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?