amanzoe-joanna-przetakiewicz-rinke-rooyens-slub-hotel-w-grecji-cena-za-noc-4
Fot. Instagram: @joannaprzetakiewicz
o tym się mówi

Tak wygląda luksus! To w tym hotelu Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub!

Ile kosztuje noc w hotelu Amanzoe w Grecji?

Redakcja VIVA! 5 października 2020 12:30
amanzoe-joanna-przetakiewicz-rinke-rooyens-slub-hotel-w-grecji-cena-za-noc-4
Fot. Instagram: @joannaprzetakiewicz

To wspaniały czas dla Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa! Para właśnie wzięła ślub i to w iście baśniowej oprawie. Ceremonia odbyła się w Grecji, w hotelu Amanzoe, który znajduje się na Półwyspie Peloponeskim. Amanzoe to nie jest zwykły hotel… Należy do superluksusowej sieci hoteli, rozsianych po całym świecie - Aman. W ośrodkach tego brandu odpoczywają największe gwiazdy - m.in. Kim Kardashian.

Amanzoe - luksusowy hotel w Grecji! Ile kosztuje doba?

Amanzoe znajduje się w odległości krótkiego lotu helikopterem z Aten. Miejsce jest jednak absolutnie wyjątkowe i panuje w nim spokojny klimat. Hotelowe budynki porozrzucane są pośród ruin chronionych przez UNESCO, a cały obiekt otoczony jest plażami. Niedaleko znajduja się małe górskie miasteczka i urocze nadmorskie wioski. Sam hotel został zaprojektowany tak,  aby apartamenty i wille z prywatnymi basenami, wychodzącymi na ogrody lub plażę tworzyły spójną całość z naturą.

Jak kształtują się ceny w hotelu? Najtańsze apartamenty to koszt ok. 880 euro (ok. 4000 zł) za noc, najdroższe wille kosztują nawet 9470 euro (ok 43 000zł) za noc.

Goście hotelowi mają do dyspozycji zarówno centrum wellness, w którym mogą oddawać się zabiegom spa, jak i eleganckie restauracje, których menu oczywiście oparte jest na kuchni śródziemnomorskiej. Ale to nie wszystko! Goście mogą też korzystać z klubu przy plaży. W tej strefie znajdują się aż cztery baseny, prywatne domki plażowe. Dostępne są też do sprzęty do uprawiania sportów wodnych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

amanzoe-hotel-wnetrza-8
Fot. mat. prasowe www.aman.com/resorts/amanzoe

amanzoe-hotel-wnetrza-2
Fot. mat. prasowe www.aman.com/resorts/amanzoe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.