amanzoe-joanna-przetakiewicz-rinke-rooyens-slub-hotel-w-grecji-cena-za-noc-4
Fot. Instagram: @joannaprzetakiewicz
o tym się mówi

Tak wygląda luksus! To w tym hotelu Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub!

Ile kosztuje noc w hotelu Amanzoe w Grecji?

Redakcja VIVA! 5 października 2020 12:30
amanzoe-joanna-przetakiewicz-rinke-rooyens-slub-hotel-w-grecji-cena-za-noc-4
Fot. Instagram: @joannaprzetakiewicz

To wspaniały czas dla Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa! Para właśnie wzięła ślub i to w iście baśniowej oprawie. Ceremonia odbyła się w Grecji, w hotelu Amanzoe, który znajduje się na Półwyspie Peloponeskim. Amanzoe to nie jest zwykły hotel… Należy do superluksusowej sieci hoteli, rozsianych po całym świecie - Aman. W ośrodkach tego brandu odpoczywają największe gwiazdy - m.in. Kim Kardashian.

Amanzoe - luksusowy hotel w Grecji! Ile kosztuje doba?

Amanzoe znajduje się w odległości krótkiego lotu helikopterem z Aten. Miejsce jest jednak absolutnie wyjątkowe i panuje w nim spokojny klimat. Hotelowe budynki porozrzucane są pośród ruin chronionych przez UNESCO, a cały obiekt otoczony jest plażami. Niedaleko znajduja się małe górskie miasteczka i urocze nadmorskie wioski. Sam hotel został zaprojektowany tak,  aby apartamenty i wille z prywatnymi basenami, wychodzącymi na ogrody lub plażę tworzyły spójną całość z naturą.

Jak kształtują się ceny w hotelu? Najtańsze apartamenty to koszt ok. 880 euro (ok. 4000 zł) za noc, najdroższe wille kosztują nawet 9470 euro (ok 43 000zł) za noc.

Goście hotelowi mają do dyspozycji zarówno centrum wellness, w którym mogą oddawać się zabiegom spa, jak i eleganckie restauracje, których menu oczywiście oparte jest na kuchni śródziemnomorskiej. Ale to nie wszystko! Goście mogą też korzystać z klubu przy plaży. W tej strefie znajdują się aż cztery baseny, prywatne domki plażowe. Dostępne są też do sprzęty do uprawiania sportów wodnych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

amanzoe-hotel-wnetrza-8
Fot. mat. prasowe www.aman.com/resorts/amanzoe

amanzoe-hotel-wnetrza-2
Fot. mat. prasowe www.aman.com/resorts/amanzoe

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.