Natalie Portman
Fot. ONS
HOROSKOP

Jesteś spod znaku Bliźniąt jak Natalie Portman? Sprawdź, co Cię czeka na przełomie maja i czerwca!

21 maja 2016 10:45
Natalie Portman
Fot. ONS

Horoskop 2016. Co nas czeka na przełomie maja i czerwca?
Najbliższy czas należy do Bliźniąt. Spod tego znaku jest Natalie Portman, która 9 czerwca skończy 35 lat. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Poczujesz przypływ ożywczej energii. Znajdź czas, by zastanowić się nad swoimi pragnieniami. W sferze osobistej najlepszym drogowskazem okaże się twoja intuicja oraz empatia. To dobry czas na przekwalifikowanie się w zawodzie. Jeśli pojawią się takie możliwości, podążaj za nimi – okażą się strzałem w dziesiątkę. W weekend znajdź czas dla przyjaciół, na rozmowę, zwierzenia, wspólne biesiadowanie.

 

Rak 22.06–22.07
Znajdź czas na wyciszenie. Nie ufaj osobie, która nieraz cię już zawiodła. Jej nowe obietnice i tym razem mogą być niewiele warte. Poświęć ukochanemu więcej czasu, a nie będziesz żałować. Sekretne randki i flirty będą udane. W sprawach służbowych wskazana ostrożność. Dyplomatyczny dialog korzystnie wpłynie na twój wizerunek. Możesz zmienić pracę na bardziej atrakcyjną.

 

Polecamy także: Horoskop na pierwszą połowę sierpnia oraz horoskop na drugą połowę sierpnia 2016.


Lew 23.07–22.08
Daj się wciągnąć w wir rozrywek. Na rozkwit nowego uczucia możesz liczyć dzięki przypadkowej znajomości z Bykiem lub Skorpionem. W domach zaobrączkowanych zmienne szczęście. Zakończ sprawy i znajomości, które nie służą już niczemu dobremu. Planując podróż, staraj się zorganizować wszystko wcześniej. Nie musisz oszczędzać, wydane pieniądze szybko się zwrócą w postaci nieoczekiwanej premii.


Panna 23.08–22.09
W miłości spokojniejszy czas, a Wenus sprzyja romantycznym wyznaniom. Nie przytłaczaj ado-
ratorów wyniosłością. Możesz spodziewać się sympatycznych rodzinnych niespodzianek. Ktoś cię odwiedzi, ktoś przyzna ci rację i poczujesz, że wydarzenia zmierzają w dobrym dla ciebie kierunku. Zapowiada się znacząca poprawa w praktycznej sferze życia, a także finansów. Może warto wybrać się do spa?


Waga 23.09–22.10
Dużo odpoczywaj i sięgnij po pełen zestaw witamin i minerałów. Wagi cierpiące na chroniczne dolegliwości powinny skorzystać z pomocy medycyny naturalnej. To znakomity czas na wizytę u bioenergoterapeuty lub zielarza. Los się do ciebie uśmiechnie i odniesiesz duży sukces w sferze zawodowej. Odczujesz, że szef patrzy na ciebie przychylnie i docenia twoją ciężką pracę. W weekend staniesz przed trudnym towarzyskim wyborem.


Skorpion 23.10–21.11
Czeka cię wiele ekscytujących wrażeń. W miłości trwa twoja dobra passa! Pozbędziesz się wrażenia, że stały partner zrobił się mniej troskliwy. Jego czułe gesty i namiętne noce pozwolą na nowo rozkwitnąć waszemu uczuciu. Na polu biznesowym musisz zmienić swoje podejście do współpracowników. Nie zwierzaj się w pracy z rodzinnych sekretów i planów na przyszłość. Przed podpisaniem ważnych umów zasięgnij rady prawnika.


Strzelec 22.11–21.12
W momentach spadku sił witalnych naucz się stosować techniki relaksacyjne. Masz szansę spotkać kogoś, kto mógłby być twoim przewodnikiem duchowym. Zajęci Strzelcy muszą uważać, by nie zranić bliskiej sercu osoby. Po romantycznej randce zrozumiesz, że im mniej oczekujesz, tym więcej dostajesz. W pracy staniesz się bardziej komunikatywna. W sprawach prawnych nie graj na zwłokę.


Koziorożec 22.12–19.01
Będziesz skłonna do głębszych refleksji. W wolnym czasie najszybciej odpoczniesz, robiąc sobie samotną wycieczkę rowerową. Spotkasz się z życzliwością i wsparciem współpracowników oraz przełożonych. Najlepiej porozumiesz się z Bykiem, Rakiem i Skorpionem. Pojawi się okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jeśli się dokształcasz, nauka sprawi ci teraz wielką przyjemność.


Wodnik 20.01–18.02
Twój umysł będzie wyjątkowo zdolny do koncentracji. Poznasz ludzi, dzięki którym inaczej spojrzysz na otaczający cię świat. Warto zaplanować rodzinny obiad, razem obejrzeć fotografie. Sentymentalna podróż w czasie umocni wasze relacje. W sprawach służbowych nie stawiaj wszystkiego na ostrzu noża. Jeśli chodzi o finanse, czeka cię dobra passa! Będziesz mogła spokojnie pozwolić sobie na większe wydatki.


Ryby 19.02–20.03
Zastrzyk energii i optymizmu. Nie myśl o niepowodzeniach, przypomnij sobie o marzeniach i zacznij wszystko na nowo. Receptą na udany związek i zażegnanie sporu będzie  namiętność. Romantyczny wieczór we dwoje będzie wstępem do szalonej nocy. Przypadkowo poznasz kogoś, z kim będziesz mogła rozmawiać o wszystkim. W firmie twoja pracowitość zostanie nagrodzona – otrzymasz premię, awans lub podwyżkę.


Baran 21.03–19.04
Pomyśl o aktywności, która pomoże ci zachować dobrą formę. Postaw na pozytywne myślenie, a wszystko w twoim organizmie się ustabilizuje. W pracy lepiej nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji, nie poddawaj się presji czasu czy nadmiarowi obowiązków. Samotne Barany będą flirtowały na prawo i lewo! W związkach ze stażem nieco napięć. Niewykluczony wyjazd w gronie bliskich przyjaciół.


Byk 20.04–20.05
Stres może się kiepsko odbić na twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym. Daj sobie prawo do popełniania błędów. Zorganizuj swoją pracę w taki sposób, aby zostało ci trochę czasu na wypoczynek. To dobry moment na miłosne deklaracje. Tajemniczy internetowy adorator ma szansę zdobyć twoje serce. Czeka cię zawrót głowy od komplementów. Mogą spełnić się nawet najbardziej zwariowane marzenia.
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…