Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Horoskop, horoskop 2020, seks horoskop, seks
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Seks horoskop na 2020 rok: poznaj namiętną przepowiednię Gwiazd!

Co wydarzy się w Twoim życiu intymnym?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2019 20:45
Horoskop, horoskop 2020, seks horoskop, seks
Fot. stock.adobe.com

Nie jest tajemnicą, że znak zodiaku określa nie tylko charakter osoby, ale i preferencje, a także potrzeby – i dotyczy to również życia intymnego. Zmysłowe chwile u boku ukochanej osoby, czy poszukiwanie nowych doznań? Praca nad wspólną przyjemnością, a może kompletne poświęcenie się potrzebom drugiej połówki? Sprawdź swój seks horoskop na 2020 rok!

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: BARAN

Barany wyróżniają się emocjonalnością. To uparte osoby, które kierują się systemem ustalonych zasad. Przedstawicielki znaku poszukują silnych i niezależnych partnerów seksualnych, ale jednocześnie są całkowicie niezdolne do posłuszeństwa i prowadzą walkę o władzę, w tym w łóżku. Nie jest łatwo sprawić przyjemność osobie spod znaku Barana, chociaż ona sama zawsze stara się zapewnić jak najwięcej satysfakcji drugiej połówce.

Horoskop seksualny na 2020 rok zaleca Baranom ograniczenie kontroli. Kaprysy doprowadzą do konfliktów, zarówno w relacji miłosnej, jak i w sypialni. Gwiazdy ostrzegają również, że bezpodstawna zazdrość nie doprowadzi do niczego dobrego.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: BYK

Przedstawicielki tego znaku zodiaku cechuje urok i godna pozazdroszczenia energia seksualna. W łóżku wyróżniają się szczególnym temperamentem i pomysłowością, dlatego nie stronią od eksperymentów. Kobiety Byki dbają o swoją przyjemność, ale nigdy nie zapominają o drugiej połówce, starając się w pełni zaspokoić jej seksualny apetyt.

Gwiazdy przepowiadają, że w 2020 roku osoby spod znaku Byka zdecydują się na zbudowanie długoterminowego związku. Jednak warto pamiętać, że wybór odpowiedniego partnera nie może być uzależniony od satysfakcji w sprawach intymnych.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: BLIŹNIĘTA

Kobiety spod znaku Bliźniąt wyróżniają się subtelną inteligencją. Nie obawiają się eksperymentów i chętnie słuchają porad partnera seksualnego. Jednak kieruje nimi nie tylko naturalna potrzeba intymności, ale również ciekawość i uwielbienie do wszystkiego, co nowe. Idealny partner przedstawicielki znaku powinien dzielić się swoimi poglądami i pasjami.

Horoskop seksualny na 2020 rok zachęca Bliźniaczkę do wyzbycia się nadmiernej racjonalności. Ta cecha charakteru będzie postrzegana jako okazanie chłodu, zarówno emocjonalnego, jak i seksualnego. Przez to może zagrażać nawet stabilnej relacji.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: RAK

Osoba spod znaku Raka postrzegana jest jako silna natura, która nie czerpie korzyści z przyjemności intymnych. W rzeczywistości przedstawicielki tego znaku wyróżniają się niepohamowanym temperamentem seksualnym, który nie jest łatwy do zaspokojenia. Kobiety Raki rzadko okazują uczucia publicznie, ale we własnej sypialni są podatne na wszelkie szaleństwo.

Gwiazdy podpowiadają, że w 2020 roku kobiety Raki powinny być nieco bardziej powściągliwe. Pragnienie uwagi i troski jest całkowicie zrozumiałe, ale nie każda osoba potrafi przewidzieć, czego Rak oczekuje w danym momencie. Jedynie jasne określenie pragnień – również intymnych – umożliwi stworzenie prawdziwie harmonijnej relacji miłosnej.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: LEW

Lwice zawsze cieszą się zwiększoną uwagą płci przeciwnej. Są jednak podatne na nadmierny dramatyzm w życiu, dlatego ich związki często przypominają przedstawienia teatralne. Pomimo zewnętrznej seksualności, przedstawicielki znaku nie wyróżniają się wyjątkowym temperamentem w łóżku. Są zbyt pragmatyczne, aby poddać się spontanicznej pasji, a także ciągle dbają o piękno i estetykę, więc nie są w stanie całkowicie wyłączyć umysłu.

Horoskop seksualny na 2020 rok namawia Lwice do zmysłowości. Jeśli nie zmienią nastawienia do intymności – niestety, przegrają. Gwiazdy nie wykluczają nieprzyjemnych konsekwencji, związanych z poważnymi problemami w związku.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: PANNA

Kobiety urodzone pod znakiem Panny wyróżnia czułość i delikatność, chociaż nie są skłonne do nadmiernego okazywania emocji. Jednocześnie całkowicie poddają się pasji i bez wytchnienia dbają o spełnianie pragnień ukochanej osoby.

W nadchodzącym 2020 roku Panny powinny pamiętać, że nie warto się spieszyć. Nowy partner w sypialni nie powinien być traktowany jako osoba, zdolna do stworzenia rodziny. Horoskop seksualny namawia Panny do doceniania relacji bez zobowiązań. Właściwa osoba sama odkryje najlepsze cechy przedstawicielki znaku.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: WAGA

Wagi doceniają dobry seks, a w życiu intymnym poszukują komfortu. Wiedzą, jak dostosować się do partnera seksualnego, i chętnie ulegają jego pomysłom. Pomimo pozornej harmonii, nadmierna stagnacja i poszukiwanie nowych odcieni przyjemności często zmusza Wagi do porzucenia stałych partnerów na rzecz przygód seksualnych.

Gwiazdy zalecają przerwę w przygodach miłosnych. W nowym 2020 roku Wagi przekonają się, że miłość opiera się nie tylko na harmonii w łóżku. Aby osiągnąć pełnię doznań, muszą poczuć więź również na poziomie duchowym.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: SKORPION

Kobiety Skorpiony wyróżniają się atrakcyjnością, bystrym umysłem i jednym z najbardziej wyraźnych temperamentów seksualnych pośród znaków zodiaku. Uwielbiają seks i są gotowe na zmysłowość i intymność w dowolnym miejscu i czasie. Nic więc dziwnego, że przedstawicielki znaku nie cierpią nieśmiałości i nie akceptują partnerów, którzy unikają eksperymentów w łóżku.

Horoskop na 2020 rok namawia osoby spod znaku Skorpiona do bardziej racjonalnego podejścia podczas wyboru odpowiedniego partnera seksualnego. Warto poszukać nie tylko znakomitego kochanka, ale też mężczyznę, który zbuduje trwały związek miłosny. Przedstawicielki znaku powinny pamiętać, że potrafią odkryć ukryty potencjał każdej osoby…

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: STRZELEC

Kobiety spod znaku Strzelca często ulegają wahaniom nastroju, ale to tylko dodaje im uroku. Podczas seksu całkowicie poddają się zmysłowym przyjemnościom, a także doceniają przemyślaną grę wstępną. Szybko nasycają się jednym partnerem seksualnym, dlatego zdarza się, że decydują się na bolesne rozstanie na rzecz nowych doświadczeń.

Gwiazdy obiecują, że w nadchodzącym 2020 roku przedstawicielki znaku nie będą narzekać na nudę – los zapewni im różnorodność seksualną. Jedyne ostrzeżenie horoskopu: nie warto marnować całej energii na jednorazowe przygody. Niektóre kobiety spod znaku Strzelca zdecydują się na stworzenie relacji miłosnej z osobą, która otoczy je czułością i troską.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: KOZIOROŻEC

Koziorożce zazwyczaj kierują się konserwatywnymi poglądami, dlatego nie są im obce surowe ograniczenia. Przedstawicielki znaku przestrzegają zasad przyzwoitości i moralności. Często postrzegają zmysłowość jako oznakę słabości i rozwiązłości, ale jednocześnie nie potrafią przyznać, że w głębi duszy pragną szalonej pasji i chcą czerpać przyjemność z niezwykłego seksu.

W 2020 roku osoba spod znaku Koziorożca musi być zdecydowanie bardziej otwarta na eksperymenty i zmysłowa. Tłumienie fantazji erotycznych nie doprowadzi do niczego dobrego. Odpowiedni partner seksualny zaakceptuje – i zrealizuje – nawet najśmielsze fantazje znaku.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: WODNIK

Wodniczki cechuje subtelna i dość romantyczna natura, dlatego nie tolerują związków opartych jedynie na seksie. Przedstawicielki znaku zwracają szczególną uwagę na starania osoby, która chce zdobyć ich serce – w tym przypadku romantyczne randki i czule wyznania mają większą wartość niż przyjemność seksualna. Jednocześnie, Wodniczki potrafią okazać namiętny temperament w ramionach ukochanej osoby.

Horoskop seksualny na 2020 rok przewiduje dla osób spod znaku Wodnika wspaniały okres harmonii seksualnej. Warto jednak wziąć pod uwagę pragnienia drugiej połówki, albo zaskoczyć ją czymś niezwykłym. Inicjatywa seksualna będą najlepszą nagrodą dla obu stron.

HOROSKOP SEKSUALNY NA 2020: RYBY

Przedstawicielki tego znaku są twórczymi naturami, wyróżniającymi się bogatą wyobraźnią, wyrafinowaniem i doskonałym gustem. Kobiety spod znaku Ryb często zanurzają się w świecie własnych fantazji, dlatego często odrzucają partnerów, którzy nie potrafią sprostać ich wymaganiom. Marzą o burzliwym romansie, w którym odgrywają rolę uwielbianej bogini…

Gwiazdy podpowiadają, że w 2020 roku warto popracować nad podejściem do seksu. Nadmierne wymagania mogą zniszczyć nawet najbardziej obiecującą relację miłosną. Kobiety spod znaku Ryb powinny dbać nie tylko o osobistą przyjemność, ale także uszanować pragnienia i potrzeby ukochanej osoby. 

dopasowanie znaków zodiaku w seksie
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.