Danuta Stenka, Viva!, sierpień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
HOROSKOP

Horoskop na końcówkę września. Danuta Stenka, która jest Wagą, będzie przepełniona optymizmem. A Wy?

VIVA! 24 września 2016 12:15
Danuta Stenka, Viva!, sierpień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Horoskop 2016. Co  czeka Cię pod koniec września?

Nadchodzi czas zodiakalnych Wag! Jedną z nich jest Danuta Stenka, która 10 października skończy 55 lat. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

 

Waga 23.09–22.10
Będziesz przepełniona optymizmem i dobrą energią. To idealny moment na rozpoczęcie diety, nauki języka lub spróbowanie jakiejś nowej dyscypliny sportu. Samotnym nie zabraknie okazji do flirtu! Jeśli jesteś w stałym związku, spodziewaj się miłych niespodzianek ze strony partnera. Wasze dni będą romantyczne, a noce niezwykle czułe. W firmie czeka cię pasmo sukcesów. Śmiało będziesz mogła ubiegać się o podwyżkę.

 

Skorpion 23.10–21.11
Atrakcyjny wygląd poprawi twoje samopoczucie – zaczniesz myśleć pozytywnie! Zadbaj o dobre relacje z bliskimi oraz przyjaciółmi i częściej udzielaj się towarzysko. Jeśli twój miłosny związek przeżywa kryzys, to teraz wszystko wróci do normy. Możliwy konflikt z szefami dotyczący spraw finansowych. Nie bój się zmian i postaw na komunikatywność. Dostaniesz ważne wiadomości z urzędu lub banku.

 

Strzelec 22.11–21.12
Nowe wyzwania. Doceń intuicję. Najlepsze, co możesz zrobić, by się zrelaksować, to czytać inspirujące lektury, chodzić na wystawy i do galerii sztuki oraz słuchać muzyki. W twoim życiu uczuciowym zaświeci słońce! Wyjaśnisz drobne nieporozumienia, które ostatnio cię trapiły. Trudno ci będzie wytrzymać w pracy, jeśli nie zaspokoisz wszystkich swoich ambicji. To nie jest dobra pora na składanie wymówień i skakanie z kwiatka na kwiatek.


Koziorożec 22.12–19.01
Będziesz bardziej odważna i przebojowa, co nie ujdzie uwadze szefa. Doceni to miłym komplementem, a może i premią. Jeśli szukasz zatrudnienia, napisz ciekawy list motywacyjny. Finansowy sektor życia oddaj we władze intuicji. W sprawach rodzinnych ostatnie słowo będzie należeć do ciebie. Staraj się załagodzić każdą napiętą sytuację. W weekend wycisz się, zapal świeczki.


Wodnik 20.01–18.02
Przypływ energii sprawi, że będziesz miała ochotę na sport. To znakomity czas dla pracy twórczej. Singli czeka sporo zmian w życiu. Dzięki pomocy życzliwych ludzi załatwisz sprawy, które od dawna leżą ci na sercu. W sprawach zawodowych wszystko pójdzie zgodnie z planem. Układ planet sprzyja inwestowaniu w akcje i lokaty długoterminowe. Zyski okażą się dla ciebie bardzo korzystne.


Ryby 19.02–20.03
Aura kosmosu sprzyjać będzie rozwojowi duchowemu i intelektualnemu. Więcej czasu poświęć na przyjemności. Załatwiając sprawy urzędowe, nieoczekiwanie odniesiesz sukces. Złapiesz wiatr w żagle! Może wreszcie przekonasz szefa do swoich propozycji? Czasem warto zapomnieć o porażkach. Już niedługo zauważysz zmianę na lepsze. Ryby po przejściach zrobią remanent w sprawach sercowych. Zaufasz komuś poznanemu w gronie przyjaciół.


Baran 21.03–19.04
Możesz teraz zjednać sobie ludzi wpływowych, sympatycznych, służących dobrą radą. Poczujesz się odpowiedzialna za rodzinę. Twoje szczęście w sprawach zawodowych zależy od tego, czy potrafisz obiektywnie ocenić sytuację i odrzucić sentymenty. To nie pora, by się nimi kierować. Weekend przeznacz na pełen relaks. Biesiadowanie, muzyka na pewno ci dobrze zrobi.

 

Byk 20.04–20.05
W kontaktach z nowo poznanymi osobami zachowaj dystans. Pamiętaj, że pozory mylą! W pracy skoncentruj się na bieżących obowiązkach. Nie bierz na siebie odpowiedzialności za czyjeś pomyłki. Konieczne okażą się większe wydatki związane z tym, co jest twoją pasją. Warto zapisać się na specjalistyczny kurs językowy. Jeżeli zmienisz nawyki żywieniowe, problem z nadwagą zniknie.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Potrzebujesz więcej dawki witamin na wzmocnienie. Teraz powiodą się wszelkie wspomagające urodę zabiegi. Jeśli chcesz wyznać komuś coś miłego, zrób to teraz! Bliźnięta z obrączką na palcu poczują się rozpieszczane. Na wiele swoich przyjaźni uda ci się spojrzeć bardziej realistycznie. Trudne sprawy zawodowe zaczną rozwiązywać się same dzięki twojej umiejętności słuchania innych.

 

Rak 22.06–22.07
W sektorze towarzyskim kolorowe dni. Raki bez pary zainteresują się kimś kulturalnym. Nie podchodź do wszystkiego tak poważnie, pozwól sobie na nutkę swobody. Dzięki małym przyjemnościom kulinarnym zyskasz pozytywną energię. Szukasz dla siebie nowych możliwości w biznesie? Wkrótce może pojawić się oferta współpracy, która zawiera wszystkie twoje oczekiwania. W finansach stabilizacja.

 

Lew 23.07–22.08
Wenus obiecuje wzrost sił witalnych, jeśli zadbasz o uzupełnienie niedoboru magnezu i potasu. Poszukaj znajomych, którzy będą cię pociągać intelektualnie. W sprawdzonym kręgu przyjaciół zwróć uwagę, by podczas spotkań nie zagościła rutyna. Może zapiszesz się na kurs jogi? Ciepłe relacje z partnerem dadzą ci poczucie bezpieczeństwa. Być może podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości.

 

Panna 23.08–22.09
Poświęć więcej uwagi swojemu organizmowi. Aktywny wypoczynek pozwoli ci pozbyć się zmęczenia fizycznego, a dodatkowo spalisz kalorie. Nie bój się zawalczyć o szczuplejszą sylwetkę, ale rób to z głową! Poznasz nowych przyjaciół, pojawi się okazja do dobrej zabawy. Nie bierz udziału w nowych projektach biznesowych, w których powodzenie nie zależy od ciebie. Możesz liczyć na poprawę sytuacji materialnej, ale uważaj też na wydatki.

 

Sprawdź, czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.

 

TAGI #horoskop

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?