Zobacz swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Jak zapowiadają się najbliższe tygodnie? Tego dowiesz się w naszym horoskopie!

Czy szykują się zmiany?

Redakcja VIVA! - Bianka 8 sierpnia 2019 19:00
Zobacz swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalnym Lwem jak Beata Tyszkiewicz? Wygląda ma to, że gwiazdy będą Ci sprzyjać w najbliższych tygodniach. Co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź nasz horoskop!

Lew

23.07 – 22.08

Nadeszła pora na regenerację organizmu. Wskazany wypoczynek i masaże. Nic nie poprawi ci humoru tak
jak wypad do kina. Wspaniale dogadasz się z dziećmi i zwierzętami. W kontaktach służbowych warto postawić na spontaniczność.  Jeśli szukasz pracy, możesz liczyć na pomyślny wynik rozmów kwalifikacyjnych. W finansach łut szczęścia. Wystrzegaj się tylko inwestowania w niepewne interesy. Twoja szczęśliwa liczba to 13!

Panna

23.08 – 22.09

Gimnastyka to przyjemność i pożytek dla ciała. Możesz mieć problemy z zębami i wizyta u dentysty będzie nieunikniona. Nie żałuj czasu na wypoczynek, najlepiej jak najdalej od cywilizacji. W rodzinie utrzyma się miła atmosfera. Dojdziesz do porozumienia i z rodzeństwem, i z rodzicami. Na polu towarzyskim rozbłyśniesz jak gwiazda. Aura nieba okaże się bardzo łaskawa dla zasobów twojego portfela. Unikaj hazardu.

Waga

23.09–22.10

Słońce da ci poczucie szczęścia, radości i nadziei. Może pojawić się ktoś, kogo w przeszłości bardzo kochałaś. Ważne sprawy załatwiaj osobiście. Szykuje się przypływ inwencji w sferze zawodowej. Z powodzeniem uporasz się z zadaniami i odrobisz wszystkie zaległości. Dzięki temu znacznie poprawi się twoja pozycja w zespole. Szef zaskoczy cię propozycją wyjazdu służbowego lub atrakcyjnego szkolenia.

Skorpion

23.10–21.11

Znacznie wzrośnie twoja samoocena i świadomość zalet. Nie przejmuj się zbytnio tym, co powiedzą inni. Uznasz, że najważniejsze jest twoje szczęście, które czasami wzbudza zazdrość. Zainteresujesz się możliwościami duchowego rozwoju. Źródłem pozytywnej energii będą długie rozmowy z przyjaciółmi. Zakochani każdą wolną chwilę poświęcą partnerowi. Sektor biznesowy bez znaczących zmian.

Strzelec

22.11–21.12

Wzrost powodzenia, popularności i mnóstwo wesołych spotkań. Świadomość, że jesteś dobrze ubrana i pięknie wyglądasz, poprawi ci nastrój. Powodzenie w życiu osobistym gwarantowane. W miłości dużo atrakcji i okazji do flirtów. W oczach partnera zobaczysz uwielbienie, co wprawi cię w zachwyt. Osoby startujące z nowym biznesem mogą spodziewać się sukcesów. W weekend dostaniesz prezent.

Koziorożec

22.12–19.01

Oddziel sprawy ważne od drobiazgów, a znajdziesz czas na głębszy oddech. W domu zapanuje życzliwość, ucichną pretensje i spory. Postaraj się i ty mieć udział w tworzeniu miłej, rodzinnej atmosfery. W firmie pogoda w kratkę. Nie pozwól, by ważne decyzje dotyczące twojego projektu były podejmowane poza tobą. Bądź ostrożna, bo kompromisy mogą cię zgubić. Zaciśnij zęby i nie daj się sprowokować.

Wodnik

20.01–18.02

Będziesz się teraz cieszyć każdą chwilą. Staniesz się bardziej wyrozumiała dla samej siebie. Doświadczysz wielu ciepłych gestów ze strony przyjaciół. Uważaj, by nie wydać dużej kwoty na coś, co jest ci zupełnie zbędne. W sprawach zawodowych działaj z rozmachem, ale i konsekwencją. Nieoczekiwany splot wydarzeń ułatwi ci starania o awans. Nie pozwól, by przytłaczały cię troski współpracowników.

Ryby

19.02–20.03

Doświadczysz uzdrawiającej mocy kamieni – wybieraj te o różowej barwie. Myśl pozytywnie, a unikniesz kłopotów z bezsennością. Będzie wiele okazji do brylowania na bankietach i uroczystościach rodzinnych. Nowy przyjaciel pomoże ci zrealizować niecodzienne marzenie. Na spotkaniach służbowych zachwycisz nieustającym uśmiechem na twarzy. Powinnaś uważać na słowa i obietnice.

Baran

21.03–19.04

Otaczaj się miłymi ludźmi, a zapomnisz o smutkach. Wolne Barany spotkają kogoś, kto zaoferuje im prawdziwą przyjaźń. Przyszłość twojego związku zależy od ciebie. Bliska osoba potrzebuje twojej adoracji i zapewnień o miłości. Twoja pracowitość zostanie nagrodzona, otrzymasz premię, awans lub podwyżkę. Poświęć czas na dokształcanie się. Czytaj literaturę fachową, wybierz się na interesujący wykład.

Byk

20.04–20.05

Nie masz na co narzekać. W stałych związkach renesans uczuć. Znów będzie romantycznie! Jak za dawnych lat zatęsknicie za randkami. Samotne Byki rozkwitną. Spotkają kogoś, dla kogo ich serce będzie biło mocniej. Układ gwiazd sprawi, że relacje biznesowe będą się układać niemal doskonale. Wszystko będzie zależeć od twojej inwencji i wyobraźni, ale tej z pewnością ci teraz nie zabraknie. W domu uważaj na przedmioty z kruchej porcelany.

Bliźnięta

21.05–21.06

Lepiej będziesz teraz rozumieć innych, a dzięki temu pewne sprawy wokół ciebie nabiorą tempa. Twoje życie emocjonalne ożywi się i to doda ci skrzydeł. Zdobędziesz środki potrzebne do zrealizowania marzenia. Doskonały moment na uporządkowanie zaległych spraw zawodowych. Nie odkładaj ich dłużej, bo możesz mieć nieprzyjemności. W weekend spodziewaj się gości z daleka.

Rak

22.06–22.07

Znajdziesz sposób, aby zjednać sobie ludzi, z którymi zetknie cię los. Spotkasz kogoś interesującego i niepostrzeżenie umówisz się na randkę. Pamiętaj tylko, by nie przyspieszać biegu wydarzeń. Unikniesz rodzinnych nieporozumień. Na spotkaniach biznesowych świetnie poradzisz sobie w sytuacjach wymagających dyplomacji i taktu. Problemy rozwiążesz z korzyścią dla siebie.  

Beata Tyszkiewicz
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?