Zobacz co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na nadchodzące tygodnie!

Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać?

Redakcja VIVA! - Bianka 17 października 2019 15:45
Zobacz co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalną Wagą jak aktorka Kamila Baar? Wygląda ma to, że gwiazdy będą Ci sprzyjać w najbliższych tygodniach. Co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź nasz horoskop!

Waga

23.09–22.10

Dostrzeż tych, którzy potrzebują twojej pomocy. Staraj się mówić ludziom to, co myślisz, nawet jeśli nie będzie to zbyt przyjemne. Wcześniejsze działania inwestycyjne zaczną przynosić efekty. Jeśli pracujesz na etacie – niewykluczona podwyżka. Zaczniesz z uśmiechem patrzeć na sprawy, które dotąd spędzały ci sen z powiek. W weekendowy czas unikaj pośpiechu i brawury za kierownicą. Uważaj na zatoki. To twój słaby punkt i możesz się przeziębić.

Skorpion

23.10–21.11

Znikną twoje rozterki sercowe, gdy odkryjesz prostą zasadę – aby więcej dostawać od innych, trzeba więcej dawać z siebie. Z pewnością nie będzie ci brakowało adoratorów. Uważaj tylko, aby nie przegapić prawdziwego uczucia, wybierając kogoś, kto jest tylko biegły w sztuce uwodzenia. Na wielu polach nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych. W biznesie czekają cię niecodzienne zrządzenia losu.

Strzelec

22.11–21.12

Nawał pilnych zajęć spowoduje, że zapomnisz o czymś ważnym. Bądź ostrożna, bo ktoś czyha na twój błąd. W sprawach urzędowych dostaniesz zielone światło. Nie bój się zmian i postaw na komunikatywność. Poczucie własnej atrakcyjności będzie warunkiem twojego dobrego humoru. Tylko ostrożnie ze zbyt radykalnymi zabiegami poprawiającymi urodę. Postaw na holistyczne podejście do ciała i duszy.

Koziorożec

22.12–19.01

Zaczniesz dostrzegać pozytywne strony swojego życia. Uśmiechem zjednasz sobie sympatię innych. Spotkasz się z ludzką pomocą i życzliwością. Słuchaj głosu intuicji. Samotni oddadzą się flirtowaniu i uwodzeniu. Przeszkody zawodowe, które wydawały się nie do pokonania, nagle przestaną ci przeszkadzać. Dzięki wytrwałości odniesiesz spore korzyści finansowe. By poprawić kondycję, zadbaj o codzienną gimnastykę.

Wodnik

20.01–18.02

Będziesz ambitna. Przed tobą okres sukcesów, dobrobytu i dostatku. Tylko nie koncentruj się na drobiazgach. Spodziewaj się wielu korzystnych zbiegów okoliczności na każdej płaszczyźnie życiowej. Kosmos sprawi, że twój portfel nie będzie pusty. Wodniki z pierwszej dekady pomyślą o uregulowaniu wszystkich zaległych spraw finansowych, osoby urodzone w drugiej dekadzie pod wpływem impulsu mogą zacząć grać na giełdzie.

Ryby

19.02–20.03

Nie angażuj się w rodzinne kłótnie, a szybko miną. Za to przyjaciele pojawią się wtedy, gdy będziesz ich najbardziej potrzebowała. Stwórz wokół siebie aurę, w której pesymistyczne myśli same znikną. Wkrótce poczujesz, że masz siłę, żeby zacząć nowy etap, pokonać przeszkody i zaczniesz w pełni cieszyć się życiem. Nie zabraknie ci energii, by zabrać się do ćwiczeń podnoszących twoją sprawność fizyczną.

Baran

21.03–19.04

Jeśli nie postawisz na szczery dialog w stałym związku, może dojść do kłótni. Samotne Barany muszą się przygotować na nagły zwrot akcji – niewinna miłostka może przerodzić się w prawdziwy związek. Dzięki temu odzyskają chęć do życia. W sferze zawodowej ważne rozmowy. Dzięki pomocy życzliwych planet będziesz wiedziała, jak wykorzystać swoje atuty i pokażesz się przełożonym z jak najlepszej strony.

Byk

20.04–20.05

Pojawi się szansa na realizację planów dotyczących przeprowadzki, zakupu domu czy powiększenia rodziny. Postaw na współpracę z cudzoziemcami. Niespodziewanie spotkasz osobę, z którą od dawna szukasz kontaktu. Wykorzystaj swoje atuty – umiejętność łączenia wyobraźni z konkretami. Pieniądze nie będą stanowiły dla ciebie problemu. Dzięki radom krewnych masz szansę na korzystne decyzje finansowe.

Bliźnięta

21.05–21.06

Aura gwiazd doda ci odwagi w wyrażaniu emocji i fantazji erotycznych. To okres rozwoju, płodności i namiętności. Nieziemskie przeżycia dodadzą ci skrzydeł! Jesienne słońce obdarzy cię poczuciem humoru, które przyda się w rozwiązywaniu konfliktów w domu. Zadbaj o zdrowe odżywianie się i codzienną gimnastykę. W firmie współpracownicy docenią twoje rady. Wykonaj zaległe telefony służbowe.

Rak

22.06–22.07

W sztuce zawierania kompromisów i dyplomacji nie będziesz miała sobie równych. Zadbaj o dobry nastrój w rodzinie. Być może ktoś z twoich krewnych będzie potrzebował pomocy materialnej. Twoja sytuacja finansowa będzie korzystna. W związkach z długim stażem udane dni. Poznasz interesujących ludzi z różnych kręgów kulturowych. Jeśli myślisz o zakupie domu, działki czy mieszkania, możesz trafić na wyjątkowo ciekawą ofertę.

Lew

23.07–22.08

Na polu towarzyskim ruch jak na skrzyżowaniu. Będziesz brylowała na spotkaniach i prywatkach. Przeznacz więcej czasu na własne przyjemności. Zacznij realizować marzenia. Doświadczysz wielu miłych niespodzianek, które pozwolą ci zrozumieć, jak ważna jest dla ciebie rodzina. W firmie mała nerwówka. Nie daj się wciągnąć w żadne konflikty. Na spotkaniach biznesowych nie słuchaj kolegów, tylko kieruj się własnym doświadczeniem.

Panna

23.08–22.09

Warto puścić w niepamięć wszystkie żale z przeszłości. Nie stresuj się drobiazgami. Uwierz w siebie i nie unikaj towarzystwa bliskich ludzi. Znajomości zawarte w internecie nabiorą tempa i zaczną się interesująco rozwijać. Na brak porywających zajęć nie będziesz narzekała. Możesz liczyć na sukcesy finansowe. Spotkania i rozmowy zawodowe mogą przynieść propozycję poważnej współpracy. W weekendowe dni ostrożnie na drodze!  

Kamila Baar na Berlin Fashion Week
Fot. Akpa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.