Kinga Rusin, Viva! maj 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
HOROSKOP

Horoskop na marzec. Ryby, takie jak Kinga Rusin będą pełne optymizmu i energii. A inne znaki?

Olga Figaszewska 28 lutego 2017 08:55
Kinga Rusin, Viva! maj 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

 

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie marca?

Trwa czas zodiakalnych Ryb! Jedną z nich jest Kinga Rusin, która 9 marca skończy 46 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

 

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

 

Ryby 19.02–20.03

Będziesz przebojowa, pełna optymizmu i energii. Wiara w siebie pomoże ci przezwyciężyć wszystkie trudności. Polepszy się atmosfera w pracy. Współpracownicy będą zabiegać o twoją uwagę nie tylko w firmie, ale i poza nią. Jeśli planujesz kupić dom albo mieszkanie, jest szansa, że twoje pragnienie wreszcie się spełni. Single będą się cieszyć powodzeniem. Nie obawiaj się nowego romansu – jesteś pod szczególną opieką Wenus.


Baran 21.03–19.04

Zrób coś dla siebie. Kup to, co lubisz, tańcz, wybierz się do sauny albo skorzystaj z masażu. W pracy negocjacje i rozmowy pozwolą ci osiągnąć to, co zamierzasz. Konflikty ze współpracownikami staraj się rozwiązywać łagodnie. Twoje praktyczne podejście do spraw materialnych przyniesie duże korzyści. Być może zdecydujesz się na zakup nieruchomości albo zainwestujesz w remont domu.

 

Byk 20.04–20.05

Nie przejmuj się drobnymi kłopotami rodzinnymi. Ktoś z krewnych zdradzi ci swoją tajemnicę, a ty znajdziesz sposób, aby mu pomóc. Uda ci się spędzić więcej czasu z kimś, na kim ci zależy. Wasze życie erotyczne rozkwitnie. Nareszcie zostaniesz zauważona i nagrodzona przez przełożonych. Nowe stanowisko lub dodatkowe zadania zawodowe okażą się bardzo atrakcyjne. W weekend możliwy uśmiech losu.

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Ogarnie cię romantyczny nastrój. Zapragniesz więcej spokoju. Skup się na tym, co już zaczęłaś, zamiast startować z czymś nowym. Atmosfera w firmie stanie się pełna zrozumienia. Lepiej nie wygłaszaj nieprzemyślanych opinii, bo zaprzepaścisz dobrze zapowiadającą się przyjaźń. Zdrowie ci dopisze, a jeśli stosujesz dietę, bądź konsekwentna, a twoja sylwetka szybko osiągnie wymarzone kształty.

 

Rak 22.06–22.07

Gwiazdy sprawią, że odkryjesz w sobie nowe pokłady energii. Niezależnie od tego, czy jesteś wolna, czy z kimś związana, możesz przeżyć teraz wielkie zauroczenie. Niewykluczone, że zakochasz się w kimś już od pierwszego wejrzenia. Wyjątkowo pociągające stanie się dla ciebie nie tylko piękno fizyczne, lecz także duchowy wymiar rodzących się uczuć. Dostaniesz ważny list z banku. Raczej nie bierz nowych kredytów.

 

 

Lew 23.07–22.08

Zimowy ruch na świeżym powietrzu okaże się najlepszym lekarstwem na poprawę samopoczucia. Teraz czeka cię więcej pracy. Dasz sobie radę pod warunkiem, że podejdziesz poważnie do obowiązków. Dobra passa w finansach, ale nie bądź rozrzutna. Lwy, które stanęły już na ślubnym kobiercu, przeżyją wiele miłych chwil. Mniej przychylne będą układy planet dla tych Lwów, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki.

 

Panna 23.08–22.09

Staraj się we wszystkim dostrzegać dobre strony, by niepotrzebnie nie wpadać w melancholię. W odzyskaniu harmonii pomogą ci lekcje jogi lub jazda konna. Jeśli jesteś jeszcze samotna, zacznij uważnie rozglądać się dookoła. Tej zimy powinnaś poznać kogoś, kto cię zafascynuje. Nie gorzej powiedzie się zaobrączkowanym – będą przeżywać chwile namiętności i oddania. Sprawy zawodowe będą szły po twojej myśli, nie zwlekaj więc z podjęciem decyzji.

 

Waga 23.09–22.10

Mapa nieba da ci wyobraźnię, intuicję i umiejętność dyplomacji. Stawiaj na ambitne cele, a osiągniesz spory sukces. Wyprzedzisz konkurentów i uporasz się z zaległościami. Znajdą się też dodatkowe pieniądze. Ktoś niedawno poznany chciałby zbliżyć się do ciebie. Jeśli się czujesz znudzona stałym partnerem, czeka cię miła niespodzianka. Ukochany mile cię zaskoczy. Przypomnisz sobie pierwsze chwile waszego narzeczeństwa.

 

Skorpion 23.10–21.11

Weselej spojrzysz na świat! To dobry czas na medytację i poznanie swego wnętrza. Nie bój się zawalczyć o siebie! Sprawy, które się wydarzyły, zostaw za sobą. Uda się pozałatwiać wszelkie zaległości w urzędach i nadrobić straty spowodowane niedopatrzeniem lub lenistwem. Kosmos radzi, byś nie wydawała gotówki, której nie masz jeszcze na koncie – możliwe są opóźnienia, na które nie będziesz miała wpływu.

 

Strzelec 22.11–21.12

Zostaniesz hojnie obdarzona wyjątkowym urokiem. Porozpieszczaj samą siebie, a od razu poprawi ci się samopoczucie. Możesz zyskać nowego przyjaciela, jednak nie wszystkie spotkane osoby będą godne zaufania. Nie bój się odważnych decyzji i idź do przodu! Teraz możesz śmiało podpisywać ważne dokumenty, załatwiać sprawy w bankach, zawierać umowy i przeprowadzać transakcje. Pora pomyśleć o nowych inwestycjach.

 

Koziorożec 22.12–19.01

Planetarna aura sprzyja wszelkim kuracjom zdrowotnym. Twój organizm ma obecnie wysoką zdolność do regeneracji. Uciekaj od ludzi, którzy mają na ciebie zły wpływ. W stałych związkach nie zabraknie miłych chwil. Wspólne spacery, wypady do ulubionych kafejek i do przyjaciół będą dawały poczucie pełnej stabilizacji życiowej. W sprawach biznesowych możesz sobie teraz pozwolić na dużo swobody.

 

Wodnik 20.01–18.02

 

Sukcesy materialne i umiejętność autoprezentacji sprawią, że skupisz na sobie uwagę otoczenia. Szef doceni twoje ambicje i zaproponuje nowe stanowisko. Zyskasz satysfakcję i zasobniejszy portfel. Jeśli w twoim związku zrobiło się nudno, trzeba to zmienić. Wolnym Wodnikom szybciej zabije serce do kogoś znacznie starszego. Żadna inwestycja w siebie nie będzie stracona. W weekend ładuj akumulatory.

 

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.