Horoskop, Byk, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Byki wzbudzą zaufanie szefa… A co czeka inne znaki w najbliższym czasie?

Sprawdź swój horoskop!

Redakcja VIVA! - Bianka 30 kwietnia 2019 16:30
Horoskop, Byk, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalnym Bykiem jak Alicja Bachleda–Curuś? Sprawdź, co Cię czeka w nadchodzących tygodniach. Czyżby zapowiadały się zmiany?

Byk

20.04–20.05

Staniesz się ambitna i przebojowa. Twoje kreatywne pomysły wzbudzą zaufanie w oczach szefa. Zadbaj o dobrą atmosferę w firmie. Sporo czasu zajmie ci załatwienie spraw urzędowych. Przestań unikać kogoś, kto przyprawia cię o szybsze bicie serca. Jeśli znów stanie na twojej drodze, wyjdź mu naprzeciw i powiedz, co czujesz. W twoim związku zapanuje sielska atmosfera. Gwiazdy pomogą ci ją podtrzymać.

Bliźnięta

21.05–21.06

Czas na porządki! Będziesz odrzucała stare przyjaźnie i zawierała nowe. To korzystny czas na robienie interesów, szczególnie z obcokrajowcami. Podejmując ważne decyzje, słuchaj, co podpowiada ci rozsądek i doświadczenie. Pomimo wielu zajęć nie zapominaj o odpoczynku. Twoim słabym punktem mogą okazać się sprawy krążenia i ciśnienie krwi. Pamiętaj – zdrowy sen najlepiej regeneruje. Porzuć brawurę za kierownicą.

Rak

22.06–22.07

Sukcesy, powodzenie i dobre wieści napełnią cię optymizmem. Ciesz się każdą wspólną chwilą z ukochanymi osobami. Ludzie będą ci nadzwyczaj życzliwi, a i ty obdarzysz ich większym zaufaniem. Przed wami głębokie deklaracje uczuciowe. Relacje biznesowe mogą zaowocować romantycznym spotkaniem. Będzie na tyle dobrze, że powalczysz o awans! Na horyzoncie pojawi się także podwyżka. Może uda ci się ograniczyć zbędne wydatki.

Lew

23.07–22.08

Nadmiar obowiązków okaże się nieco stresujący. Aby uniknąć kłopotów zdrowotnych, bardziej zadbaj o odporność. Twoim atutem będzie teraz punktualność. Przed tobą ciekawe spotkanie, które wkrótce przyniesie ci zawodowe korzyści. Jednym ruchem ręki zdobędziesz coś, o co od dawna zabiegałaś. Szykuje się też niespodziewany zastrzyk gotówki. Zafundujesz sobie coś, co przyniesie ci radość.

Panna

23.08–22.09

Najlepszym sposobem na spadki energii będzie aktywność fizyczna. Mogą nasilać się dolegliwości alergiczne. Zrób w końcu badania profilaktyczne. Nie zawiedziesz się na przyjaciołach i na najbliższej rodzinie. Niczego nie odkładaj na później. W pracy osiągniesz sukces, jeśli dasz sobie więcej swobody. Ufaj sobie, a nie tylko temu, co mówią współpracownicy. Nie zabraknie ci pomysłów na pomnożenie swoich oszczędności.

Waga

23.09–22.10

Nadszedł koniec niepokojów i zmartwień. Wreszcie odzyskasz równowagę i z optymizmem spojrzysz w przyszłość. Poprawa relacji z domownikami. Pomyśl o sprawieniu bliskiemu przyjacielowi jakiejś miłej niespodzianki. W pracy z rozmachem zaczniesz realizować swoje plany. Możesz dostać propozycję międzynarodowej współpracy. Weekend zafunduje ci podróż we dwoje. Warto zwolnić tempo i odpocząć.

Skorpion

23.10–21.11

Idealna forma i świetny nastrój. Pozwól sobie na więcej luzu. Zły moment na podejmowanie decyzji dotyczących długofalowych inwestycji. Zastanów się nad kursami i szkoleniami. Zdobyte dyplomy i wiedza bardzo ci się przydadzą. Zarobisz więcej, niż planowałaś. Zerwij znajomość z osobą, na której nie możesz polegać. Single zainteresują się kimś wesołym. Przez twój dom przewinie się mnóstwo gości.

Strzelec

22.11–21.12

Twoja wrażliwa, melancholijna natura da teraz o sobie znać, ale nie potrwa to długo. Nie żałuj sobie rozrywek, bo śmiech i taniec to zdrowie. Można ci będzie pozazdrościć powodzenia u płci przeciwnej. W małżeństwach zapanuje jedność dusz i ciał. Masz szansę coś dobrze sprzedać albo kupić. Zanim podpiszesz umowę z bankiem, poradź się doświadczonego doradcy bankowego.

Koziorożec

22.12–19.01

Uspokój myśli i emocje. Nie uda ci się teraz schować przed ludźmi. Koziorożce, które już dawno stanęły na ślubnym kobiercu, powinny spać spokojnie. Nic nie zakłóci miłej atmosfery między wami. W sektorze zawodowym trzeba będzie podjąć trudną decyzję. Gwiazdy będą wspierać twoją intuicję – słuchaj jej, a nie popełnisz błędu. To, co było zaplanowane wcześniej, okaże się strzałem w dziesiątkę.

Wodnik

20.01–18.02

Ciesz się życiem i myśl pozytywnie, wszystko się dobrze ułoży. Aura gwiazd pomoże ci spełnić marzenia, które od dawna próbowałaś bezskutecznie zrealizować. Będziesz uśmiechnięta. Pojawią się propozycje dorywczych zajęć, które w przyszłości mogą zaowocować dłuższą współpracą. Osoby pracujące na własny rachunek muszą lepiej pilnować księgowości. Duża poprawa finansowa, możliwa wygrana losowa.

Ryby

19.02–20.03

Twój organizm będzie potrzebował troski i pielęgnacji. Mogą się odezwać chroniczne lub zlekceważone dolegliwości. Więcej wiary w lepszą przyszłość, a pokonasz wszystkie przeszkody. Receptą na stres okażą się spotkania z przyjaciółmi i ulubiona muzyka. Poczujesz radość w sercu. Możliwa przeprowadzka do ukochanej osoby. W sprawach zawodowych podjęte teraz decyzje zaprocentują w przyszłości. Weekend to czas na refleksje.

Baran

21.03–19.04

Gdzie tylko się pojawisz, wszędzie będziesz mile widzianym gościem. W rodzinie romantycznie i bezpiecznie. Choć szef postawi ci trudne zadania, nie poddawaj się. Dasz sobie radę nawet z najbardziej ambitnym wyzwaniem. Znajdź mądrego doradcę. To idealny czas na inwestycje. Uważnie czytaj umowy, które masz teraz podpisać. Możesz mieć problemy z koncentracją, ale to nie jest wynik choroby, ale przemęczenia. Odpocznij.

Alicja Bachleda-Curuś

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?